Wpis z mikrobloga

W końcu obejrzałem Madoke, wisiała w planowanych bardzo długo i teraz żałuję że wcześniej się za to nie zabrałem.
To anime było zajebiste. Teraz zabieram się za filmy i tegoroczny spin-off.
Ale jak skończę to może zostanę w tym gatunku na dłużej.
Dajcie jakieś inne dobre animu z gatunku "magiczna dziewczynka".
#madokamagica #mamitomoe #anime #animedyskusja
Pobierz Lisiu - W końcu obejrzałem Madoke, wisiała w planowanych bardzo długo i teraz żałuję ...
źródło: comment_1586530391kNK6NWzRtxF4f5e6TZ7Zwn.jpg
  • 21
@Lisiu: Niestety nie ma drugiej tak dobrej bajki o magicznych dziewczynkach co Madoka. Ostatnio oglądałem Sailor moon Crystal i był lepszy niż się spodziewałem ale to wciąż nie jest poziom madoki. Przejrzałem na twojego anilista i poleciłbym ci teraz Bakemonogatari też od studia Shaft :)
@Lisiu: Oglądałem ten spin-off jak wychodził i muszę powiedzieć, że to porażka straszna. Zero klimatu oryginału, a fabuła mogłaby równie dobrze nie istnieć bo jej tam praktycznie nie ma, pod koniec coś się może dzieje ale to tyle. Chociaż muzyka dobra, bo kilka utworów skopiowanych z Madoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale film polecam obejrzeć. Dwa pierwsze to recapy anime i możesz je pominąć, ale trzeci to
@MPTH:

to wciąż nie jest poziom madoki

Nie wiem jak można sięgać po jakiekolwiek Sailorki i łudzić się, że będą podobne do Madoki ;d

@Lisiu: nie ma sensu oglądać dwóch pierwszych kinówek, bo to recapy. A ta nowa seria TV jest wyjątkowo słaba.
No a Monogatari to też must watch, też od Shaftu, więc poczujesz się znajomo. Od razu po tym można sięgnąć po Nisekoi, o ile nie widziałeś
Pobierz tamagotchi - @MPTH:
to wciąż nie jest poziom madoki
Nie wiem jak można sięgać po jak...
źródło: comment_15865406037rDyQPnKJ56fvhWqWmCBqZ.jpg
@Lisiu: a jeszcze co do mahou shoujo - nic już nie będzie tak dobre, ale od biedy Mahou Shoujo Ikusei Keikaku. A co do ery sprzed Madoki to Nanoha nawet dała radę, choć obejrzałem tylko pierwszą serię i pierwszą kinówkę. No i oczywiście Illyjka ;d (Fate Kaleid Prisma Illya), ale tu wypadałoby znać Fejty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tamagotchi: Hej ja wcale nie oglądałem sailor moon, dlatego że uważałem, że będą podobne do madoki. Wspomniałem o nich, dlatego że op pytał o magiczne dziewczynki a inni zaczęli mu je sugerować. I nie powiesz mi że pod względem fabuły i wykonania są dużo słabsze od madoki.
@Lisiu: Trzecia kinówka ma dopiero nowy centent, i jest genialnym ukoronowaniem serialu. Spin-off to nic nadzwyczajnego, acz pod koniec zaczyna robić się ciekawie, więc warto dotrwać i drugi sezon ma potencjał być lepszy.

Zwróć uwagę, ze madoka to krzywe zwierciadło tego gatunku, który pierwotnie był tylko cute girls doing cute things. Z podobnych klimatów w tym gatunku widziałem tylko mahou shoujo site. Dużo słabsze od Madoki, ale jak ma się fazę
Garindor - @Lisiu: Trzecia kinówka ma dopiero nowy centent, i jest genialnym ukoronow...