Wpis z mikrobloga

@Venito: grałem od 7 tieru włącznie i 7 bardzo przyjemny czołg, dobre działo, dobra penetracja, długo skupia ale potrafi pokazać pazur. 8 niezła stabilizacja ale wolny i alfa nie powala. Od 9 tieru już jest miodnie :)
@Venito: Co do czołgów to ja robiłem linią czołgów lekkich i ODRADZAM tą ścieżkę (chciałem mieć kiedyś możliwość aby szybko zrobić lekkie niemieckie). SP I C to jeden z najgorszych czołgów jakim grałem w grze. Ogólnie linia z medami jest linią normalną bo ilość załogantów wtedy się zgadza. Ewentualnie jak chcesz iść przez lekkie możesz do VIII tieru przejść wolnym expem + schematy ale to już twój wybór. Jak chcesz tylko
Na które tiery uważać?


@Venito: W sumie, to na żadne - ale nie idź ścieżką lajtów, jak pisze @Uriel0987, bo będziesz cierpiał.

Ścieżka medów-medów - bardzo przyjemna. Kontrowersje budzi jedynie Indien Panzer, ale ja ten złomik zawsze będę bronił własną piersią, grało mi się nim znakomicie. Amerykański med w niemieckim drzewku, tak go można podsumować - fajne działo, fajna depresja, fajna mobilność (ale, na co trzeba uważać - sprawnie się