Wpis z mikrobloga

to wszystko wina tych wstrętnych prawaków


@In_thrust_we_trust: w sumie to wiedziałem że starcie z dzbanem. Ale wstawię ci zdjęcie z wiecu ultraprawicowej partii hiszpani vox. z dnia 8 marca 2020 roku.

tego samego dnia odbył się ten słynny lewacki marsz feministek w którym się ludzie zarażali koronowirusem,
i tego samego dnia odbył się słynny prawicowy wiec parti vox, w którym NIKT się nie zaraził koronowirusem.

A tak z ciekawości znasz może
UchoSorosa - > to wszystko wina tych wstrętnych prawaków

@Inthrustwe_trust: w sumi...

źródło: comment_1586517803BkgcEBCSI58g9ZojQpG5Pv.jpg

Pobierz
@UchoSorosa: ale po co wklejasz mi zdjecie z jakiegos wiecu VOX? Przrciez nie o tym byl temat, ten wiec mial 10 000 ludzi a manify w wielu miastach mialy kilkaset tysiecy xD

Chcesz sie licytowac o to kto jwst glupszy, czy przyglupy ze skrajnej lewicy czy ze skrajen Prawicy czy o co Ci chodzi?

"MAMO MAMO PATRZ, A PŁAWICA TESZ JEST GUPIA, PATRZ TEZ ZROBILA WIEC!!!"

Widze ze jestes dzbanem i
ale po co wklejasz mi zdjecie z jakiegos wiecu VOX? Przrciez nie o tym byl temat,


Temat był o tradycyjnej rodzinie, chłopak dziewczyna normalna rodzina a nie jak u korwinowców o rodzinie dewiacyjno-dysfukcyjnej gdzie córka korwina jest najlepszą przyjaciółką jego kochanki. To ty zlazłeś na koronowirusa, o czym więc kwiczysz? że temat był inny?

Widze ze jestes dzbanem i blaznem ale licze ze moze zrozumiesz jednak


@In_thrust_we_trust: mój świętej pamięci dziadek
@UchoSorosa:

Przeciez to jest kwestia najbardziej fundamentanej ettki, bardzo powiazana z lewica i prawica. Prawica to genwralnie #!$%@?, zabijaja slabszych i wyzyskuja

Dziadek Twoj byl kapitalista i miesozerca, czyli najplugawszy prawak z niego. Tylko nie pisz ze byly "inne czasy" bo sie rozplacze
i pytanie, czemu wielka lewacga Szwecja jest zgodna z Morwinem w kwestii pidejscia do Covid???


@In_thrust_we_trust: sprawa jest prosta, ale ta jak wcześniej mówiłem debile tego nie rozumieją. tak samo jak kuchnia nie ma polityki, tak samo w medycynie, fizyce oraz astronomii nie ma polityki. Istnieje ten jeden niezaprzeczalny fakt że ludzie rozumni rozumieją to zdanie a zwierzęta nie.