Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oglądając ostatni odcinek ostatniego sezonu #bojackhorseman naszła mnie pewna rozkmina. Dokładnie w momencie jak Bojack rozmawia z Diane na dachu kiedy Diane mówi z pretensjami "przyszłam tu zapalić, a ty tu przyszedłeś". Pomyślałem sobie, że Bojack chciał tak jak kiedyś (w pierwszych sezonach) kiedy siadali razem na dachu i rozmawiali sobie o wszystkim. A teraz się nie da, Diane jest spasiona, ma swoje problemy i nie chce go słuchać, jest inna. To mi przypomniało, że starzenie się jest naszym największym wrogiem, kiedy z czasem nie da się tak beztrosko porozmawiać ze znajomymi razem jak kiedyś, czy czasem nawet umówić się z nimi i każdy się zmienia na gorsze i ma swoje problemy. Dorastanie powoduje, że ludzie robią się #!$%@?. Taka rozkmina, po paru piwach też także, proszę o wyrozumiałość i piszę z anonimowych bo nie mam tu konta.
#feels #ludzie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Oglądając ostatni odcinek ostatnieg...

źródło: comment_1586464181rdLZc6qDFVnjagoic6VKTy.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie powiedziałabym że robimy się #!$%@? na starość, ale drogi życiowe każdego rozjeżdżają się mocno. Jak masz znajomego z którym 5 lat temu mogłeś przegadać całą noc o byle czym, tak teraz możecie skończyć rozmowę po 5 minutach, bo tak bardzo się rozeszliście ze swoim życiem, tym co was obecnie interesuje albo czym się teraz głównie zajmujecie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
OP: @kijanka23: Nie zrozum mnie źle mam dopiero 25 lat i mam sporo znajomych z którymi mogę przegadać całą noc, ale też takich z którymi jest tak jak w opisie, ale generalnie widzę jak to się dzieje u innych starszych i że to już nie będzie to samo i wiem, że te nastoletnie lata jak w przypadku bojacka i diane gadanie o wszystkim na dachu już nie wrócą

Ten komentarz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mysle, ze tu nie chodzilo o to, ze Diane jest stara i ma swoje problemy. Tylko o to ze Bojack byl toksycznym, egocentrycznym i skupionym tylko na sobie "przyjacielem".
Oraz to ze jak sie poznali to oboje byli nieszczesliwi i depresyjni i to ich lączylo a kiedy Diane pogodzila sie ze swoimi demonami(w odcinku o pisaniu ksiazki gdzie gada z princess Carolyn) i znalazla szczescie i partnera to nic
  • Odpowiedz
. Jak masz znajomego z którym 5 lat temu mogłeś przegadać całą noc o byle czym, tak teraz możecie skończyć rozmowę po 5 minutach, bo tak bardzo się rozeszliście ze swoim życiem, tym co was obecnie interesuje albo czym się teraz głównie zajmujecie


@kijanka23: No niby tak, a ja mam wciąż kolegów ze szkoły. Co mnie zdziwiło, że koleżanki ze studiów już na studiach zakładały, że nie będą mieć kontaktu z
  • Odpowiedz
@djtartini1: nigdy nie przyjaźniłam się z nikim ze szkoły, studiów czy pracy, wolałam sobie sama wybierać bliskich znajomych spoza tego grona ¯\_(ツ)_/¯ co nie znaczy że nikogo ze szkoły/pracy nie lubię, po prostu nie są to dla mnie bliskie osoby.
  • Odpowiedz