Wpis z mikrobloga

@Skogyr: Sugerowanie że pije tego 2L dziennie .... :(
Czasem się napije czegoś takiego zimnego gazowanego, aby się fajnie bekało po obiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Logan00: Po #!$%@? pić #!$%@? wodę z cukrem. Rozumiem, ze ktoś ma ochotę na słodkie, to bierze ciastka, lody, owoce, ale #!$%@? wodę z cukrem.

Wiem, że w zamian za to, że #!$%@? wersję cukier+słodziki, pojawiła się wersja cukier i bez cukru, tylko właśnie przez takich ulańców jak Wy, te bez cukru są najwyżej w butli 0,85l i kosztują od 4 do 6zł i to w gówno-sklepach osiedlowych.

@Saprofit
  • Odpowiedz
@Skogyr: Jeszcze lata mina zanim w sklepie będziemy mogli wybierać w produktach zero jak na zachodzie.
Trochę mnie to dziwi bo energetyki zero zawsze wyczyszczone w biedrze i muszę kupować w Selgrosie. Podobne sprawa się ma w przypadku coli zero.
Dziwi fakt że jest tego po prostu tak mało.
  • Odpowiedz
@FiIemon: wskaźnik otyłości u nas jest za niski, dopiero jak będziemy tak ulani jak amerykance to zaczną na siłę obniżać kaloryczność produktów, w momencie kiedy zorientują się że to tańsze niż wydatki na leczenie grubasów.
  • Odpowiedz
@Ojciec_Kazimierz w Niemczech każda sieciowka ma swoją wersję napoju "Cytrynowo - limonkowego" (wiadomo o co chodzi). Idealna kopia sprite. Co ciekawe wersja 0 (bez cukru) smakuje identyko jak cukrowa, ale nie zostawia tego gnoju na przelyku (bo brak cukru).

35c za 1.5 L xD
  • Odpowiedz
Wolę pić cukier niż tą chemię po której dostanie się w wieku 40 lat raka. I tak nie jest tak słodki jak kiedyś był, zdecydowanie miał więcej cukru, ale i tak mi się podoba bardziej od tego gówna słodzikowo-cukrowego. Oprócz ksylitolu, po każdym słodziku mnie mdli, a na acesulfam jestem uczulony, więc miło, że mam do wyboru jeszcze jeden napój cytrusowy. Teraz jeszcze niech tylko przywrócą starą recepturę Lipton Ice Tea i
  • Odpowiedz
@Irlandiano: @Skogyr: @Logan00: Aż mnie skręca jak czytam wasze głupie pomysły i przemyślenia (przynajmniej części) Co jest w tym złego, że wróciła wersja z cukrem? Każdy odpowiada za siebie! Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu nie regulowanie sprzedaży produktów z cukrem, choćby napoi. Kto będzie chciał to kupi sobie wersje z cukrem, a kto nie to ze słodzikiem prosta sprawa. Jak nikt nie chce kupować wersji bez
  • Odpowiedz
@xpatryk89: bo jednocześnie zniknęła mi wersja z obniżona ilością cukru, a wersja zero jest droga, słabo dostępna i co Ty #!$%@? o regulacjach. Nikt tu za regulacjami nie jest, ten post to był ból dupy do producenta że podmienił napój, nie dodał, a podmienił na w naszym mniemaniu gorszy.

I najważniejsze #!$%@? archeolog
  • Odpowiedz