Wpis z mikrobloga

Od 16 kwietnia obowiązek zakrywani twarzy. To będę miał roboty xdd płakać mi się chce bo szyje od 2 tygodni po 10 godzin dziennie i wiem ze czeka mnie jeszcze więcej zamówień i co za tym idzie roboty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niedługo rozdajo wiec zapraszam do obserwowania tagu==> #cyzudszyje

#koronawirus
LewCyzud - Od 16 kwietnia obowiązek zakrywani twarzy. To będę miał roboty xdd płakać ...

źródło: comment_1586433072vbdpbKyMNIya6RFtLwLPLh.jpg

Pobierz
  • 24
@Veux: 8 zł za sztukę.
Maseczka to 2 warstwy wysokiej jakości bawełny koloru białego lub szaroniebieskiego, która nie obkurcza się w praniu, 1 warstwa certyfikowanej flizeliny medycznej, drucika by lepiej przylegała do okolicy nosa, dwie gumki-aktualnie koloru białego(cienkie, ale wytrzymałe i rozciągliwe). Można prac i prasowac(najlepiej przez jakiś cienki materiał np prześcieradło)
Możliwość odbioru osobistego w Łodzi albo wysyłka paczkomatem
LewCyzud - @Veux: 8 zł za sztukę.
Maseczka to 2 warstwy wysokiej jakości bawełny kolo...

źródło: comment_1586433514163np5HslbkCfpLCi17nzR.jpg

Pobierz
@LewCyzud > płakać mi się chce bo szyje od 2 tygodni po 10 godzin dziennie i wiem ze czeka mnie jeszcze więcej zamówień i co za tym idzie roboty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To nie szyj ¯_(ツ)_/¯
@M4711: I co ja powiem jak do mnie zadzwonią ze szpitala? Ze mi się już nie chce xd Jest ciężko ale trzeba się wziąć w garść. Jak widac sporo Mirków tez nie ma masek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LewCyzud usunęłam komentarz, bo doczytałam xD ja szyję maseczki ręcznie z bawełny, takie bardziej wyprofilowane, nie prostokątne i właśnie też po zamontowaniu drucika niebo a ziemia :D a widzę że ludzie chodzą z odstającymi na maxa