Wpis z mikrobloga

  • 1
@LewCyzud dzięki :) pierwszą szyłam 5 godzin, kolejne już ponad 2 xD ogólnie to szycie sprawia mi jakąś przyjemność, więc planuje zrobić parę dla siebie, niebieskiego i może rodzicom wysłać.
  • Odpowiedz
@LewCyzud: > I co ja powiem jak do mnie zadzwonią ze szpitala? Ze mi się już nie chce xd Jest ciężko ale trzeba się wziąć w garść. Jak widac sporo Mirków tez nie ma masek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Np. ja gdzie kase przelałem Ci 23 marca więc może wyślij je w końcu, a nie tylko zbierasz zamówienia. Jak tak dalej pójdzie to niektórzy (bo okazuje
  • Odpowiedz
  • 0
@konieczycia: Hej. Napisałem w rozdajo ze najpierw szyje dla osób, które zamówiły. Z Twoim zamówieniem jest taki problem, ze przy mojej bawełnie po doszyciu kieszonki i włożeniu filtra ciężko się oddycha. Nie chce Ci wysłać bubla, zamówiłem bawełnę o niższej gramaturze, która dzisiaj do mnie doszła(zdjecie). Jeśli zrobię test i wyjdzie ze jest Ok to Ci dzisiaj wyślę jeśli nie to odesle pieniądze i wyślę w ramach przeprosin 5 klasycznych
LewCyzud - @konieczycia: Hej. Napisałem w rozdajo ze najpierw szyje dla osób, które z...

źródło: comment_1586536836P1liHfpouG1hXEPNbM40r0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz