Wpis z mikrobloga

@SayNoMore: Popieram, grosz do gorsza. Ja wczoraj również kilka stówek zarobiłem. To jak co myślisz - dziś o 9 mamy euforię na daxie, wypalenie ok 11-12 i po południu powtórka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypadkowo usunąłem wiadomość, w każdym razie od 8:30 mam na trendzie, pewnie ok 9 będzie lekkie załamanie, od 9:30 znowu góra..
@Atryu: Pięknie, mi się udało złapać ten spadek i dobić dziś do 307 EUR :), leci dalej. Co do tego to mam swój system i szereg nawyków wyrobionych przez prace z nim, mało indykatorów obserwuje co się dzieje przez długi czas obserwowania zachowań na rynku i jakoś połączyłem to w całość :)
@Atryu: Masz telegram? To możemy sobie zrobić mini grupkę do trejdowania, ja dużo nie obracam (słynne 100k xD) ale nie jest źle więc może uda się coś zarobić więcej wspólnymi siłami :D
@Atryu: Nie, miesięcznie mój aim to 5-10k eur ale rzadko kiedy udaje mi się zrealizować te 10k, realnie wychodzi 4-5k szczególnie teraz miałem przerwe z powodu szaleństw rynkowych, ale już wróciło wszystko do normy póki co :D
@SayNoMore: ja bym tego norma nie nazwal, poza tym mysle ze to przez naplyw gotowki z fedu i innych bankow centralnych. Pewnie za jakis czas znowu mocno poleci. No wlasnie ja caly czas szukam dla siebie metody, 5m i 1m wydaje sie calkiem sensowane - podobnie nie mam psychy ale taki ticker gdzie trzymasz max 1 min czy 5min jeszcze do zakceptowania
@SayNoMore: Ja przedwczoraj mialem dobrego strzala na daxie, wskoczylem na longa chcialem siedziec max 5 min, ale stracilem neta jak zalogowalem sie na telefonie mialem + 2k. USD/CAD dobrze wyglada, niech sie ustabilizuje