Wpis z mikrobloga

pany i panie,
szukam dysku zewnętrznego 1+TB. Wytrzyamałego na upadki....

spierdo***em juz conajmniej 4 dyski. Straciłem co prawda głupie rzeczy, bo tylko gry, ale kurde .... takie które kupiłem, zainstalowałem na zewnetrznym dysku, grałem kurła i popsułem, bo na lapku, bo dysk przypięty a ja zapomniawszy, lapka podniosłem, dyks spadł i się #!$%@?.... znaczy popsuł sie. Szukam dysku, którym można walnąc o ściane, podłogę, taki co jak sie skończy ta korona bede woził ze sobą po całym swiecie w plecaku, w 40 stopniowym upale, przy huraganie, monsunie i takich tam, coby wieczorem przy piwku włączyc sobie warbanda ( w kego kurde grałem 4 czy 5 dni i mi dysk sie z*ebał na podłoge i nie bangla) i nawet w igloo pograc.

poradzicie mirko ludziki ????
  • 21
@MilionoweMultikonto: IP jest standardem szczelności obudów. Nie odnosi się on dzięki wstrząsów. niech podadzą wynik w jakiejś skali łun z odniesieniem do standardów.
Miałem ten dysk, o ile dla okazjonalnego zabierania w teren jest ok, o tyle dla ekstremalnych wycieczek jakie uprawiam dysk nie podołał. Zaczął coraz wolniej działać i były problemy z zapisem danych:(
@l-_-l: czemu ssd Ziom? W czasie grania w moje raczej stare gry (no WARBAND2 nie jest stary ale nie mam problemu z SATA) ni zauważyłem jakos problemów z THROUGHPUTem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaeso: SSD nie ma części mechanicznych: głowicy i obracających się dysków, które to właśnie się psują przy upadkach hdd. Niektóre hdd wykrywają 'lot' i unoszą głowicę, ale to działa tak sobie.