Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WojtasWojtas123: jak chcesz rekreacyjnie jeździć dwa razy po pół godziny w tygodniu, i ważysz 70kg to może i tak. Ale jak masz pod 100kg, chcesz ćwiczyć częściej i na nim #!$%@?ć, to niestety bardziej 1500zl.

Chyba, że to ma być zakup na jeden sezon.
  • Odpowiedz
@WojtasWojtas123 problemem jest praktycznie brak sprzętu i dostaw. To samo co zipro drift to np. York fitness c performance, ale to strasznie małe. Obecnie w miarę rozsądnej cenie w stosunku do parametrów i dostępnych HMS m2005.
  • Odpowiedz
@WojtasWojtas123 waga koła - kilogram lżejsze. Jakościowo spokey i HMS to dla mnie to samo. Ze spokeyem nie mam do czynienia od dawna, sprawdź maksymalna wysokość siedziska w tym modelu, jak ma okolice 85 cm to dla maks 185 cm wzrostu będzie ok. Na plus regulacja siedziska w pionie i poziomie, czego nie ma w tym modelu hms. W tej cenie dobra opcja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erikito: o, szacun bo widzę że jesteś konkretnie w temacie. To co obecnie by było warto wziąć przy założeniu, że ważę 95kg i interesuję mnie okolo 5 godzin jazdy w tygodniu, i to raczej "mocnej"? Bo coś tam mam upatrzonego za 1700zl, a może i potrafisz coś lepszego, albo w lepsze cenie doradzić:)
  • Odpowiedz
@ryhu: szczerze? w obecnej chwili to chyba nic w tej cenie xD u mnie w sklepie nie ma już nic z fajnych tematów. Hop-Sport Apollo miał dobrą specyfikację (widzę, że jeszcze na stronie producenta mają) oraz York C420. Z droższych BH Fitness Polaris Dual H832N.
  • Odpowiedz