Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy byłaby tu jakaś dobra dusza i sprawdziła ze mną (najlepiej na pw) czy ten zestaw poniżej będzie dobrze pasować? w sensie czy zasilacz jest ok, i da rade z tą płytą obudową, prockiem i grafiką... Będę po raz pierwszy składać komputer sam więc potrzebuje porady :) Dzięki

Płyta główna: MSI B450 Gaming Plus Max
Procesor: Ryzen 5 3600 + chłodzenie Silentium PC Spartan 3
Ram: DDR4 Goodram IRDM Pro 16gb (2x8gb) 3600Mhz CL17
Karta Graficzna: XFX Radeon RX5700 XT Thic II Ultra
Dysk: SSD M.2 Adata XPG SX8200 (512GB)
Zasilacz: ATX Chieftec 700W (80Plus)
Obudowa: Genesis Titan 660 Plus z oknem

Cały zestaw wychodzi mnie ok 4460zł - czy da się w tej cenie złożyć coś bardziej przyszłościowego? mocniejszego?

Za wszelką pomoc dzięki :)

#skladamkomputer #komputery #pytaniedoeksperta
PolskiCzarnuch - Czy byłaby tu jakaś dobra dusza i sprawdziła ze mną (najlepiej na pw...

źródło: comment_1586287325RpCX3NYdZY1r3NQs6CStR6.jpg

Pobierz
  • 13
@PolskiCzarnuch: nie kupuj tej grafiki, głośna i gorąca. Jak nie masz kasy na inny wariant tej to kup gorszą płytę główną, dla tego procka to bez znaczenia. Jest ok ogólnie, zasilacz z 550W wystarczy, nie wiem czy spartana warto brać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: Nie wiem jak to składałeś, ale zasilacz, karta i buda do wymiany. Nie bierz genesisa to plastikowe gówno. A w ogóle to się nie opłaca nic teraz składac bo zaraz nowe modele wchodza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: kurła to co dopiero dzisiaj pisałem kiedy składać kompa to nikt taki odważny nie był jak ty.

A czemu Zasilacz karta i buda do wymiany?

@Ofkorsxd: I jak? Miałeś jakieś problemy z tą kartą?

@10129: jeśli głośna i gorąca to jedyny problem to mi to nie przeszkadza, gram w słuchawkach, sam mam teraz rx580 8gb i też jest głośno. A obudowa jaka byś polecił do tych 200-250?

@