Wpis z mikrobloga

@Dymass: Robisz zakupy dla babci, więc jesteś wolontariuszem zwalczającym skutki koronawirusa - na dowód puszka mielonki turystycznej na siedzeniu. Potem zamierzasz zajechać do kościoła pomodlić się za Prezesa Narodu, by jego decyzje skutecznie zwalczały koronawirusa. No i tankowanie jest niezbędną sprawą życiową, bo bez tego nie dojechałbyś do kościoła, by się o prezesa modlić.

Nie przyjmuj. Gorzej jak decyzję administracyjną wypiszą.
@vincent38 narazie chodze raz w tygodniu do sklepu i woze rozowa do szpitala do pracy, aby nie jezdzila komunikacja. Czasem tez jade do warsztatu robic motocykle bo mam dzialalnosc gospodarcza. Chyba to dobre powody? Pytam, zeby mi dzban nie #!$%@? papiera na pale.
na co sie powolac


@Dymass: po prostu jeśli mandat niesłuszny to nie przyjmujesz i sprawę rozstrzygnie sąd (oczywiście trochę postarają się ci utrudnić życie bo wypełnianie papierów do sądu trwa dłużej niż wypisanie mandatu a potem jeszcze cię mogą wzywać do złożenia wyjaśnień więc nie będzie całkiem lekko) ale też możliwe że jak się uprzesz to poprzestaną na pouczeniu bo nie będzie im się chciało do sądu chodzić zwłaszcza jeśli mogą
#koronawirus #prawo na co sie powolac jak mi #policja bedzie chciala wlepic mandat z dupy?


@Dymass: wydrukuj w domu Piramidę Masłowa i jak ktoś Cię zapyta to powiedz że ruchać Ci się chciało i byłeś na pannach a tak w ogóle to prostytucja w Polsce nie jest nielegalna.

Z godnie z "niech ktoś" - czekam na śmiałka który coś takiego nagra i wrzuci na YT ( ͡° ͜ʖ ͡
Silvestre_Cucumeris - > #koronawirus #prawo na co sie powolac jak mi #policja bedzie ...

źródło: comment_1586275192jvCpzBaxqcFVwk9R1l6hQj.jpg

Pobierz