Wpis z mikrobloga

@Sephirionn: Oni by się go słuchali jakby dołączył do nich. Tak samo było z Nowoczesną i każda inna partia która będzie szła ich drogą prędzej czy później PO oczekuje, że partia zgodzi się na wciągnięcie ich posłów i fuzje tych 2 parti ale nadal pod nazwą PO albo Koalicja Obywatelska
@Sephirionn: też to zauważyłam. Ale nie tylko ci z ko - wszyscy na tych telefonach siedzą i se memy pokazują i heheszki robią.
Zakaz powinni mieć - ludzie często w pracy mają zakaz używania telefonów. W szkołach również z tym się spotykamy.
Zakaz powinni mieć - ludzie często w pracy mają zakaz używania telefonów.

@jahcekomunalne: Jak ostatnio oglądałem patostream z sejmu to na przykład Braun korzystał ze smartfona do głosowania. Nie wiem dlaczego nie korzystał z normalnych przycisków ale on niezłym trollem jest. Poza tym skoro większość posłów łączy się przez neta z innych sali czy z domu to jakoś między sobą muszą się komunikować. Do tego można coś Googlować, czytać tekst dyskutowanej
@handshake: No niby tak. Ale.
To jest ich praca. Powinni tam siedzieć i pracować.
Powiedz pani w sklepie, że jest zagrożenie i może z domu szynkę kroić. Nikt się tym nie przejmuje.
Niech może ubiorą skafandry, maseczki i pracują a nie heheszki na telefonach.
@Sephirionn ja im się nie dziwię, cały dzień powtarzali te same argumenty z kilkoma wyjątkami, a i tak wiedzieli, że jeśli nie problemy techniczne to ustawa przejdzie więc w nosie to mieli i na mównicę wychodzili głównie w celu przeciągnięcia głosowania.