Wpis z mikrobloga

Prawilny chłop alfa, zdominował dwóch kozakow w mundurach aż spuścili glowy, bo przez nich stracił kupę czasu.

A oni siedzą jak te pały, nawet trójkąta nie postawia żeby zabezpieczyć miejsce zdarzenia, widać że chłop rozsądny i dlatego jeździ dobrym autem.
  • Odpowiedz
@cameltoe
@Anoniemamowy
@Pobsky8

Na bank auto pożyczone. Być może od szefa, albo pojechał komus je umyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nic nikomu się nie stało, a ten drze ryja. Przecież to tylko samochód. Ja bym mu nasrał na dach jakby do mnie się tak odzywał.
  • Odpowiedz
@Pobsky8:
Miałem w życiu 4 stłuczki, z czego jedna z mojej winy.

Nigdy nikt się z nikim nie kłócił, nigdy nikt nie miał do nikogo pretensji, nigdy nikt się nie migał od odpowiedzialności.

Powiedzcie mi, czy to ja mam takie szczęście, czy to przypadki takie, jak ten z filmiku to wyjątki?
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: Ja miałem w sumie jeden "pocałunek". Przed samymi Swietami BN, podjechałem pod delikatny wznios a stało auto przede mna, mam automat, sam nie wiem czy mi tam noga puściła z hamulca czy jemu sie stoczyło no i do tego doszło. Odjechałem kilka cm w tyl, mi odpadła zaślepka od spryskiwacza reflektora a jemu dosłownie nic. Gość wyszedł i mówi a taki ładny i nowy był. Spojrzał, przetarł że nic nie
  • Odpowiedz