Wpis z mikrobloga

Ja sie ciesze bbbardzo że jest podobna do cs go, potrzebowaliśmy własnie czegoś takiego.
Gry podobnaej do cs go z lepszym wydawcą, który nie będzie mieć #!$%@? na wszystko.

Spędziłem 3000h w cs go i uważam tą gre za największe gówno przez zaniedbanie twórców. Przecież to jest niesamowite jakie pieniądze ciągneli z tej gry chociaż jest bardzo niedopracowana XD
@Mega_Smieszek: to wynika ze zbyt duzej ilosci zmiennych. tak samo bedzie w tej grze. Dodanie nowego bohatera moze rozwalic cala mete w grze. Potem wieczne nerfy i buffy. Ma to jakis urok, ale ogladanie tego bedzie tez ciezkie. W csie jest kilka skilli (granaty) + bronie i kazdy jest rowny. Teraz kazdy bohater z innym skillem, rozne bronie, rozne mapy.
@prezeskuliziemskiej: zgadzam się. IMO CS jest zbyt podatny na jakiekolwiek zmiany w balansie, żeby pomysł z wieloma klasami zadziałał. Idealnym przykładem jest dla mnie SG553, które od 6 lat nie zmieniło swoich parametrów (poza chwilową zmianą ceny, która została wycofana). Kiedyś nikt tym nie grał, teraz takie Astralis boi się grać SG po rundach T, żeby przypadkiem nie oddać jest CT.