Wpis z mikrobloga

Wybieracie się na święta do rodziny, przy założeniu, że mieszkacie w innych miejscowościach?

Jeżeli głosujesz, to proszę również zaplusuj, dla zwiększenia zasięgu ankiety.

#wielkanoc #swieta #ankieta #koronawirus #polska #krakow #warszawa #poznan #wroclaw #lublin #gdansk #lodz

Czy wybierasz się do rodziny na święta?

  • Tak 15.1% (463)
  • Nie, bo boję się zarażenia siebie/innej osoby 61.1% (1871)
  • Nie, bo boję się kar za przemieszczanie (do 30k) 6.9% (211)
  • Chcę w coś kliknąć ;) 16.8% (515)

Oddanych głosów: 3060

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wjtk123: Nie jadę, siedzę na dupie. Moi znajomi z pracy również (mówię o młodych osobach). Wyszliśmy z założenia, że takie „zmieszanie” towarzystw jest niebezpieczne. Tak długo, jak trzymamy się stałego rytmu praca-dom-(czasem) sklep, czujemy się pewniej. Obawiamy się tylko, czy starsze babery z dzieciakami będą siedziały na dupach. Zawsze jest ryzyko, że ktoś przywiezie coś ze swoich rodzinnych stron. Nigdy nie wiadomo, co za rodzina się zjedzie i czy nie
  • Odpowiedz
nie rozumiem tej całej zadym z Wielkanocą. mamy wolne w PONIEDZIAŁEK jeden dzień więcej niż w weekend, ale ludzie dostają #!$%@?. Lodówki pełne, biedronki i lidle zapchane... eh
  • Odpowiedz
@wjtk123: Mniej więcej od 12 marca, od momentu zamknięcia szkół, centrów itd. zerwałem bezpośredni z rodzicami, różowa też. Wszyscy konsekwentnie i nikt nie robi szumu, że "hehe jakiś kolanowirus dejta spokój", każdy rozumie, że robimy to dla siebie nawzajem.
Jeden koleżka z pracy co #!$%@?ł takie kocopoły już leży na zakaźnym, prawdopodobnie razem z żoną.
  • Odpowiedz
@wjtk123: mieszkam w tej samej miejscowości i chciałam z niebieskim jechać się zobaczyć "przez ogród/balkon" więc dość bezpiecznie, ale trochę obawiamy się mandatu po drodze( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zobaczymy co nowego w czwartek ogłoszą
  • Odpowiedz