Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie tak wkurza poranek z radiem Muzo.fm w wykonaniu Bisiora i Anny? (_ ) No dla mnie to się tego nie da słuchać, nie czując narastającej irytacji. Co jakiś czas mam ochotę wyłączyć radio, no ale jednak powstrzymuje się ze względu na muzykę, bo dobrą puszczają.
Ja nie wiem jak to się może podobać, sztuczne śmiechy, wygłupy, no jajca jak berety hehehe ale jednak nie. Buczenie, wycie, piszczenie, ich rozmowy z ludźmi to są żenujące wręcz a nie śmieszne xD I przez to poranek nie jest miły tylko jestem wkurzona jak mam ich przy uchu.

Zdradźcie mi sekret czemu ich jeszcze nie zdjęli, będę wdzięczna ()

#gorzkiezale #muzyka #radio #muzofm
  • 6
@Virino: muzo.fm niestety celuje z tymi audycjami w taki nie za wymagający profil odbiorcy i dla innych niestety nadaje się już do słuchania; aż strach to teraz włączyć nawet na chwilę w aucie, antyradio podobnie ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakiś czas temu, może na wakacjach, zrobili ankietę na fb czy Bisior ma śpiewać, bo w komentarzach pod ich postami ludzie pisali że nie da się słuchać. Wynik był zdecydowanie na tak, więc raczej nic się nie zmieni w najbliższym czasie pod tym względem.