Wpis z mikrobloga

Myślę nad nauką nowego języka/technologii, na razie tylko dla siebie, ale w przyszłości być może chciałbym na to przeskoczyć w pracy. I tak rozglądając się po tym co jest zainteresowały mnie tak naprawdę dwie możliwości:
* TypeScript/Javascript + nodejs
* C# + .net core
Nie mam żadnych konkretnych planów co chciałbym robić, szukam dla siebie pomysłu, a w obu widzę sporo możliwości.
Jeśli mielibyście wybierać z tej dwójki to co i dlaczego?
#programowanie #naukaprogramowania #csharp #javascript #typescript #netcore #nodejs

edit: Chciałem dodać ankietę, ale nie da się jej dodać przy edycji ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc dupna ankieta w komentarzach
  • 16
@CytrynowySorbet: zacznijmy od tego że blazor prawdopodobnie nic nie zmieni xd

Jeśli umiesz pytonga to douczyłbym się tylko jakiegos frameworka frontowego typu angular/react/vue i z takimi technologiami możesz być spokojnie web developerem (celowałbym w jakiś fintech). Przerzucanie sie teraz z pytona na .net/java nic Ci w sumie nie da.
Przerzucanie sie teraz z pytona na .net/java nic Ci w sumie nie da


@grzybum: pytong jest spoko i we flasku też trochę pisałem i jasne że mógłbym się tylko douczyć Django i ruszać webówkę, ale tego .Net czy javascripta chcę się uczyć dla siebie, bo po prostu czuję że nie idę do przodu, a się w najlepszym wypadku stoję w miejscu, a nauka czegoś nowego po prostu zmusi mnie do ruszenia