Wpis z mikrobloga

Cóż. Jest jeden plus tych pseudowyborów korespondencyjnych.

Mieszkam 7 miesięcy na Nowym Dworze i nie wiem jak wygląda tutejszy listonosz. Człowiek-awizo.
Dzięki wyborom prawdopodobnie go poznam a na pewno wreszcie uda mu się dostarczyć przesyłkę.

Czy potrzeba było skandalu politycznego by tutejsza poczta chociaż raz miała szansę wykonać dobrze swoją pracę od A do Z? Najwidoczniej tak.

Być może Morawiecki dopisze sobie sprawę małego UP na obrzeżach Wrocławia do długiej już listy kwarantannowych sukcesów, tuż obok Szkoły TVP.

#wroclaw #bekazpisu #sejm
  • 15
@FotDK: @LazyInitializationException: poczta to #!$%@? dramat, myslalem ze usluga eawizo rozwiaze moje problemy. Zamiast awiza cyk sms na telefon 'przesyleczka czeka'. Zanioslem podpisany papier na poczte, pani przyjela i czesc.

Nie dostalem zadnego potwierdzenia, ze usluga jest wlaczona czy nie, mimo ze takowe powinienem otrzymac.

I teraz jestem w dupie, bo nie wiem czy nic nie dostaje, czy dostaje ale cos nie pyklo i nie mam powiadomien i paczki wracaja
@PurpleHaze: ja mam punkt pocztowy w mojej okolicy i bardzo miłą panią w okienku i ona sama mi zaproponowała żeby tą usługę włączyć i przy mnie wpisała to w kąkuter i dostaje normalnie na maila powiadomienia ze przesyłka rejestrowana na mój adres przyszła. Pamiętaj że możesz takiego maila dostac po tym jak dostaniesz awizo do skrzynki bo te maile sa wysyłane dopiero jak przesyłka zostanie zarejestrowana po próbie doręczenia w konkretnym
@ghoulas: widzisz, problem jest taki, ze ten formularz musisz oddac w placowce ktora obsluguje twoj adres. U mnie to jest poczta ktora obsluguje spory rejon, w dodatku teraz sa obostrzenia co do wirusa itp. Wiec jest dramat z dostepnoscia.
@FotDK: No tak. Listonosz mówi że nie ma możliwości zabrać tyle listów w rejon, więc bierze tylko sądowe i jakieś tam (zapomniałem terminu), a na resztę awiza, bo lżejsze. Poczta przyjmuje skargi i nic nie robi, a zareklamować nie mogę bo przecież to nie ja jestem nadawcą.