Wpis z mikrobloga

Wybierz sobie dzień przyrostu z wykresu

Wejdź na mój kalkulator i wpisz procent i liczbę wszystkich chorych z tego dnia. Jako liczbę dni ustaw 7.

I powiedź ile dni się pomylił kalkulator biorąc po uwagę, że jest to tylko symulacja i musi być jakiś margines błędu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeżeli chcesz dostawać powiadomienia o moich statystykach śledź ======> #wmw987statscovid19

#covid19stats #koronawirus #koronawirusstatystykadzienna #covid19 #covid19stats #2019ncov
  • 17
@simsakPL: No to napiszę Ci tylko, że właśnie się sam przestraszyłem jak bardzo te liczby są do siebie zbliżone.
Według tego za około 7 dni będzie 7365 chorych w Polsce... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sprawdzałem na innych dniach i myli się czasem o dzień góra dwa dni...
@simsakPL:

Nie do końca. Wyobraź sobie, że trzeba przygotować miejsce w szpitalach. Jeśli dziś pomyliłem się o dzień i okaże się, że jest 100 łóżek za dużo to jutro te 100 łóżek uratuje komuś życie.

Wybieram losowo:

2020-03-25 było 1,051( +17%)

Kalkulator pokazuje 7 dnia chorych w całej Polsce 3148

I 7 dnia było tylko 2,554 ale już

2020-04-02 ​​​ 2,946
2020-04-03 ​​​ 3,383
Przez ponad 10 lat jednym z najczęstszych stwierdzeń jakie czytałem na forum było, że coś "nie działa".


@CapaciousCore:

Chwalisz się czy żalisz?
Ten pierwszy link który wstawiłeś i program pod nim do ściągnięcia... Nie działa

Podobnie jak twoja pokora i chęć robienia siebie autorytetu

Jesteś jednym z tych co wchodzą na forum gdzie gość pokazuje prosty mechanizm obliczeń a ty robisz gówno burzę bo liczby powinny mieć lepszą czcionkę jak by
To co wstawiłem w pierwszym linku (paczkę) jest identyczne z tym co jest dostępne pod drugim linkiem z tą różnicą, że na serwerze więc zamiast płakać, że coś nie działa jak typowy nieporadny millenials określ się i powiedz co dokładnie nie działa. Moja szklana kula mówi mi, że zapewne nie zmieniłeś base w head i odpalasz via file:// zamiast przez serwer lokalny lub nie spojrzałeś w konsoli przeglądarki jaki sypie komunikat ot
@wmw987: Nie stary... to Ty robisz gówno burzę twierdząc bezczelnie, że coś nie działa dostając gotowca i jeszcze szczekając.

Mało tego... palisz jana, że #!$%@? się o czcionkę, a dobrze wiesz, że tak nie jest. Skrócę Ci o co się rozbija. Chodziło o zmianę prompt na inputu. Bo nic nie #!$%@? tak bardzo usera jak wyskakujące okno to po pierwsze. Po drugie po co mam robić F5 (po za nabijaniem odsłon)
@wmw987:

Wejdź na mój kalkulator

Twój kalkulator - zgadza się? Czego tu nie rozumiesz? Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie co rzekomo nie działa. Po prostu nie potrafisz przyznać się do błędu i brniesz w zawzięte.