Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam następujące pytanie: czy opłaca się w ogóle składać papiery na praktyki wakacyjne(lipiec-wrzesień) w tym roku?
Generalnie to studiuję MSG(na specjalności "finanse międzynarodowe i bankowość" od tego semestru) i jestem obecnie na 2. roku. W zeszłe wakacje miałem praktyki załatwione po znajomości związane z moimi studiami w dużej i porządnej firmie. Z tym, że w tym roku z pewnych względów nie mam możliwości ponownego aplikowania tam.
No i zastanawiam się, czy w ogóle warto próbować składać CV do działów finansowych, albo do jakichś banków, skoro mamy początek ogromnego kryzysu gospodarczego, a tym samym moje niewielkie szanse na dostanie się na praktyki bez żadnych znajomości jeszcze bardziej spadają...
W skrócie: warto w ogóle próbować, czy całkowicie odpuścić i nastawić się na coś innego podczas wakacji??? Czy może w ogóle spieprzyłem sprawę po całości i, jako że mamy już początek kwietnia, za późno zorientowałem się w temacie?
#pytanie #pytaniedoeksperta #studbaza #pracbaza #studia #praca #finanse #banki #bankowosc #praktyki #staz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach