Wpis z mikrobloga

Sklep Oryginalny Adidas.pl
Nie polecam. Dno totalne. Zamówienie złożone 2 tygodnie temu. Informacja, że będzie za tydzień... Przesyłki po tygodniu nie ma, informacji także, mimo zadeklarowanego terminu na stronie www.

Na drugi dzień po zadeklarowanym terminie napisałem wiadomość mailową - co z przesyłką? Zero odpowiedzi. Po telefonie i muzyczce 25 minut konsultantka zapewniała i opisywała, że dziś jeszcze do 18.00 paczka wyjedzie, ma już status przygotowanej do wysyłki. Z tym że taki status widnieje na stronie od 9 dni...

Oczywiście paczka nie wyjechała... Kolejny mail i olewka... 2 dni później napisałem maila, że rezygnuję i że paczki nie odbiorę, bo znalazłem ten sam produkt o 99 zł taniej i wysyłka w 24h, że skoro olewają, to nie muszą już wysyłać.

Zamówiłem u innego, a zaraz po tym UPS zmieniło status na odebrana od kuriera. Ja w tym czasie zdążyłem odebrać przesyłkę z butami adidas z innego sklepu, a UPS zmieniał status jeszcze przez 2 kolejne dni. Swoją drogą też porażka ten UPS...

Na 3 dzień buty dojechały, ale kurier z paczką został odesłany z powrotem. Nie polecam, nie kupię nic więcej u nich...
Łączny czas oczekiwania 14 dni, deklaracja adidas - 6 dni...

#adidas #ups
  • 6