Wpis z mikrobloga

Rozumiem że teraz nie ma sensu kupno karnetu bojowego bo za dwa dni będę musiał kupić nowy? Wszędzie piszą co dostaniemy w 3 sezonie, ale nigdzie nie mogę znaleźć co się traci (°° Mając teraz bodajże 20lvl darmowego karnetu stracę te poziomy? A jak z ogólnym lvlem konta(69lvl)? Teraz za kupno karnetu można odblokować Ghosta, a później będzie inna możliwość, czy jeśli nie kupię teraz to już problem? Dzięki za info! #callofduty #cod #warzone #modernwarfare
  • 12
@XNiemcu: Tak, poziomy karnetu się resetują co sezon i to nawet logiczne. Jeśli twój poziom ogólny jest większy niż 50 to zresetuje się do 50. Co do Ghosta to ciężko powiedzieć, na pewno nie będzie go łatwo odblokować po zakończeniu tego sezonu. Jak już to pewnie za opłatą bo w sklepie dadzą do niego jakieś style.
@XNiemcu potem wrzuca go do paczki do kupienia albo będzie trzeba 10 razy zwalić konia i go dostaniesz xD sensu kupowania teraz nie ma. Będzie reset lvl do 55 czy tam coś koło tego. No i nowy karnecik będzie się nabijał od 1 lvlu ofc
@DoggoCS wyjaśnisz mi prościej? Mam 126 ogólny i ok 80 darmowego karnetu.
1. Czy po zakupie karnetu dostanę wszystko co potencjalnie mogłem odblokować gdybym miał płatny?
2. Karnet działa tylko sezon?
3. W karnecie co sezon zmienia się tylko to co jest od 51 do 100? Do 50 dostanę z automatu a resztę co sezon odblokowuje?
@Endrju9:
Masz 126, w trzecim sezonie cofnie ci do 50. Poziom karnetu zresetuje się do 0.
1. tak
2. Tak, co sezon kupujesz nowy. Ale w aktualnym karnecie jesteś w stanie zdobyć wystarczającą ilość CP aby kolejnego nie kupować za gotówkę.
3.Nie bardzo rozumiem