Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki. Ogłoszenie parafialne XD

Nie dodałem sam promki na #pepper i nie zrobił tego nikt ze współpracowników #gusto XD

Kod promocyjny, który trafił na Pepperka został wzięty z postu na #wroclaw SŻNWT i był głęboko ukryty w poradniku żelkowym, który przygotowałem na potrzeby tamtego posta: http://gusto.pl/poradnik/

Sam post na grupie SŻNWT to inna historia. W każdym razie piszę to, bo kiedyś, jak próbowałem coś wyjaśniać na Pepperku to skończyło się to banem i usunięciem wszystkich moich postów XD

Ale do sedna tego wpisu XD

Długo dumałem nad kodem promocyjnym, który stał się powodem burzy. Każdy kod promocyjny, który tworzę, to zwykle połączenie prostego wyrazu i kilku cyfr.

Tak naprawdę niewiele myśląc połączyłem sobie dwa najważniejsze kwietniowe wydarzenia w Polsce.

No i teraz, całkowicie niesłusznie, na Pepperku pojawiają się oskarżenia o bluźnierstwo, kpinę, szkalowanie i inne profanacje.

Jeżeli pomyślicie o dwóch najważniejszych wydarzeniach w kwietniu, to co Wam przychodzi do głowy?

No koronawirus i 15. rocznica śmierci Wielkiego Polaka Jana Pawła II.

No to jaki kod ecco wymyślił?


Nie miałem złych intencji. Jana Pawła II szanuję, byłem w ‘97 na błoniach na Jasnej Górze, a moja mama, która żelki produkuje nawet w Watykanie dłoń Papieża trzymała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Relacji z kościołem aktualnie nie mam, ale za gówniarza jeździłem na katolickie kolonie na Mazury z księdzem Marianem z Toporowa. Bardzo miło wspominam :)

Wiem, że bardzo łatwo się szufladkuje ludzi w internecie. “O patrzcie, z wykopu jest, 2137 użył, na pewno jakiś gówniarz i szkaluje Wielkiego Papieża Polaka, trzeba go rozjechać”. Problem w tym, że ja mam chrystusowy wiek :) i przeraża mnie skala takiego agresywnego, fanatycznego najeżdżania na ludzi i przypisywanie z góry złych intencji. Przy takich najazdach na ludzi to zaraz strach będzie cokolwiek napisać, żeby przypadkiem ktoś czegoś źle nie odebrał i nie zaatakował. Jak w takich warunkach ma przetrwać jakakolwiek pamięć? Kręcimy sobie bat sami na siebie. Czy tak postępowałby Jan Paweł II?

Zdaję sobie sprawę, że my tu na wykopie długo pracowaliśmy na różną reputację w sieci, ale to przypomina stereotyp Polaka złodzieja na zachodzie. Czy każdy Polak to złodziej? Czy każdy złodziej to Polak?

Postanowiłem napisać to wszystko, bo nie chcę, by ktoś kreował sobie fałszywy obraz #gusto na podstawie nieprawdziwych przekonań na temat tego co ja myślę.

Jeżeli macie konto na #pepper to będę wdzięczny za podlinkowanie tam tego wpisu. Tak jak pisałem wyżej, promocja tam to nie jest autoreklama i nie chcę, aby ktoś tak sądził, więc nie będę samodzielnie komentować.

Przy okazji przypominam o bardzo ważnej rzeczy: zamówień wpadło bardzo bardzo dużo. Dziękujemy za to wsparcie! Standardowo towar się skończył, produkujemy świeży XD Adam i Miłosz pakują jak oszalałe dziki XD ale wszystkiego nie uda się wypuścić tak żeby dotarło na Święta. Jeżeli bardzo bardzo Ci zależy, aby Twoja paczka dotarła przed Świętami to napisz koniecznie na priv albo na maila, z którego przychodzą informacje od nas (Allegro lub sklep). Jeżeli jesteś w stanie poczekać na swoją paczkę dłużej, to będziemy bardzo wdzięczni. Zakładamy, że w przyszłym tygodniu wszystko od nas wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto
ecco - Czołem Mireczki. Ogłoszenie parafialne XD 

Nie dodałem sam promki na #peppe...

źródło: comment_1586176359ZYm8BkMHene0a7ka2B8pHL.jpg

Pobierz
  • 13
@ecco: nie wrzucaj wszystkich wykopowiczów do jednego wora. Mnie mierzi to epatowanie 2137, jest to gówniarskie i niedojrzałe, niezależnie od poglądów religijnych. Tak trudno było zrobić kupon o jakiejkolwiek innej nazwie, np. "PROMOCJA"?
@ecco jak masz dużo zamówień do Poznania to mogę pomóc w szybkim ich dostarczeniu. Jutro jestem w Częstochowie i wracam do Pz Osterwą więc jakieś przesyłki mogę wziąć i ewentualnie podrzucić komuś co by miał jeszcze przed swiętami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ecco: szkoda, że tyle w tym wpisie tłumaczenia się i odwracania kota ogonem, a zwykłego "przepraszam" zabrakło... No nic, jak tyle krytyki się wylało, to chyba już dostałeś za swoje.