Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zadra15:
Jak chcesz gry i nie chcesz #!$%@?ć, że się grzeje jak kiełba na grilu i #!$%@? widać bo matryca mała i gówniana to uderzaj w blaszaki. Za 4 lata wrzucisz nową grafę i pojeździsz kolejne 4 lata w simsy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zadra15:
A co to za różnica? Strzelanka na przegrzewającym się laptopie to i tak tortura. Z resztą nie czy tak czy tak będzie stał na biurku bo myszką po czole nie będziesz jeździć.

Jakikolwiek blaszak w tych pieniądzach to inwestycja na lata bez #!$%@? się, że jak zabrakło miejsca na piracone komedie romantyczne to nie ma gdzie dysku dołożyć.
@wojtoon: to jeszcze ktoś filmy na dysk ściąga? Mam lapka już dziadziunia bo 9 letniego i miejsca mam na nim do dziś sporo a najwięcej zajmują mi zdjęcia. Więc o miejsce się aż tak nie martwię.
Rozumiem twoje podejście ale szukam laptopa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zadra15:
Przykładowo mówiłem.

Nie wiem czego baby potrzebują w komputerze.

Ja wiem, że dokładałem ramu, dysków, kartę graficzną, zmieniałem procesor, zasilacz bo padł, dołożłem monitor, wymieniłem chłodzenie na bezszelestne i komputer ma 11 lat, a śmiga w giery jak #!$%@?.
W tym samym czasie zdechły mi dwa laptopy i nigdy już tego badziewia nie kupię. W jednym #!$%@?ął mostek północny więc naprawa przewyższa wartość sprzętu, a drugi upalił socket od ramu
Czyli lepiej wybierać z tych dedykowanych pod gry bo i do pracy się nada?


@zadra15: Do pracy to chyba rdzenie cuda też są wykorzystywane, 1650 wystarczy do tej gry, integra nie da sobie rady, albo masz i7 z integrą albo i5-9300h z 1650 i 16gb ramu w tej cenie. Może jeszcze i7 i 1050 ale to dość słaba karta graficzna, nie wiem czy da radę utrzymać 60fps.
Ja wiem, że dokładałem ramu, dysków, kartę graficzną, zmieniałem procesor, zasilacz bo padł, dołożłem monitor, wymieniłem chłodzenie na bezszelestne i komputer ma 11 lat, a śmiga w giery jak #!$%@?.


@wojtoon: Z opisu wynika, że wymieniłeś mu wszystkie bebechy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin:
Została płyta, trochę dysków, okablowanie, obudowa...

Przecież nie wymieniałem tego w tydzień.

Weź jakikolwiek komputer z czasów przed dotykowymi smartfonami i rozpal dziś na nim wieśka na ultra w full hd. Nie da się bez apgrejdu. Z tą różnicą, że ja mam jeszcze jakieś pole do działań, a laptop można co najwyżej przeznaczyć na podstawkę pod doniczkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin:
Bo? To komputer i to komputer. A że jeden jest upośledzony, bo jak coś się #!$%@? to jest do #!$%@? to niczyja wina. Producenci wykształcili modę na taki złom i teraz robią na tym geld