Wpis z mikrobloga

@ReinmarKrakau: xD mimo że mam te (prawie) 30 lat to spotkalem się tu z zarzutami że nic nie rozumiem bo jestem za młody. To już wam moi drodzy tłumacze. Wam się wydaje że pokolenie starsze jest śmieszne a równie śmiesznie zachowujecie się tutaj, ledwo dochowaliscie się dzieci i już sracie jakieś nostalgiczne gówna.

Od pokolenia Januszy różnicie się tylko obiektami zainteresowania, na pewno nie postrzeganiem otoczenia. Pewnie nie jeden z
  • Odpowiedz
Rzecz nie w tym, że jesteś za młody, ale w tym, że w jakiś niewyjaśniony sposób piecze cię d--a, że komuś może się podobać gierka wydana 30 lat temu. A potem na siłę wszystkim gadasz, że wygląda ona jak g---o. Żyj i daj żyć innym, wyłącz internet, zrób coś mądrego.
  • Odpowiedz
@ReinmarKrakau: xD ja tylko napisałem że dla mnie wyglada jak g---o a co chwilę pojawia się ktoś kto próbuje mi wmówic że tak nie jest. Nie wiem dlaczego miałaby mnie piec dupą skoro poza pierwszym komentarzem gdzie stwierdzam że wygląda jak g---o nie napisałem nic nowego poza odpowiedziami na wasze januszowe, nostalgiczne smety. Tak, dla mnie który swoją zabawę z grami rozpoczynał od AOE2, Homm3 czy serii cultures ta gra
  • Odpowiedz
@Andi128: A mimo twojego wieku nie zdajesz sobie sprawy że gra z 1989 wygląda jak na 30 letnią grę przystało - czyli odpowiednio jak na swój rocznik. Pewnie pierwszy alien albo e.t też wg ciebie "wyglądają jak g---o" bo te efekty jakieś słabe w tych starych filmach xd
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: nie do końca, widzisz taki Cameron mógł poczekać z realizacją Avatar kilkanaście lat aż technika mu pozwoliła zrealizować swoja wizję, myślę że Terminator czy Obcy są zrealizowani wręcz wzorcowo biorąc pod uwagę dostępne technologie. I nadal mogę te filmy obejrzeć z przyjemnością. W to wyglądające jak g---o piksele na pewno z przyjemnością bym nie zagrał, to już swords of sandała wydaje się przyjemniejsze.
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: to nie bajt, nie lubię poprostu bezpodstawnego jarania się czymś tylko dlatego że spotkałem się z tym kiedy byłem młodszy. Mój ojciec co roku w święta z zapamiętaniem ogląda film "znachor". Kilkanaście lat zajęło mi zanim zrozumiałem dlaczego to oglada przy każdej okazji, kilkanascie lat zajęło mi zanim obejrzałem ten film żeby zrozumieć. Wiesz dlaczego? Bo jego odpowiedzi co w tym widzi zamykały jego spojrzenie w sobie zamiast rozszerzyć
  • Odpowiedz
@Andi128: W grach istnieje coś takiego jak grywalność, która dla wielu istotniejsza jest niż grafika. No, bo tak serio, czemu koniecznie gra musi wyglądać super realistycznie?
To jakiś sposób na stworzenie sobie wirtualnego życia?Przecież to tylko j----a gra...
Jak widzisz kogoś grającego w planszówkę to też zaczynasz drzeć morde, że wygląda jak g---o, jest nierealistyczne, c-----e detale?
N----------z dziadków grającycy w warcaby gdzieś przy plaży, bo call of duty ma lepszą grafe?
Zobacz sobie ile kosztuje euIV ze wszystkimi dodatkami, a tam grafika praktycznie nie istnieje.
Ludzie rozwijają wyobraźnie grając w MUDy (gry tekstowe), odgrywają w nich role, wczuwają się w klimat, ale to z pewnością ty jesteś prawdziwym graczem, bo przeszedłeś dajmy na to wiedźmina. Czemu akurat wiedźmina? Klimat gry świetny, cut scenki geniusz, fabuła - bajka,
  • Odpowiedz
@azurro: jak wyżej, dziwne ataki, porównania że gdzie indzidziziej gorzej, że nowe wcale nie lepsze. Typową januszerka w nowym wydaniu. Nawet planszowki są estetyczne a ten screen od Opa wyglada jednak jak gowno
  • Odpowiedz
@dedek ja uwielbiałem grać w to na amidze500, była jeszcze gra której tytułu nie pamiętam ale startowało się z lotniskowca samolotem i bombardowało inne statki i wyspy xD 2D ale pogralbym
  • Odpowiedz
@Andi128: Jak katarynka powtarzasz słowo g---o, piszesz już chyba 6ty komentarz pod grą, która razi cie w oczy przypominając twoje odchody, swoją drogą warto sie przebadać. Chociaż lepiej na głowe niż jelita.

Widać ile emocji w tobie to budzi, robisz literówki, n----------z w klawiaturę w furii. Opcje są dwie, albo cie ktoś zgwałcił, kiedy grałeś w ten tytuł, albo boli cie to, że masz ubogą wyobraźnie i nie potrafisz czerpać
  • Odpowiedz
@azurro: generalnie to jestem już od dłuższego czasu pod wpływem alkoholu, pewnie z rad literówki. Emocjonalnie mam to w.dupie i przypominam że ja poza pierwszym komentarzem tylko odpowiadam na zaczepki.

Tak generalnie to twój wpis naznaczony jest emocjami nieporównywalnie bardziej niż moje, możliwe że moje upojenie alkoholowe w tym momencie zaburza mi obraz ale czy moje wspomnienie o ojcu oglądającym "znachora" nie przypomniało Ci przykrych chwil z dzieciństwa spędzonych w
  • Odpowiedz
@Andi128: Mogłeś odpisać chyba ty, albo sam jesteś -krócej, a tyle samo byś przekazał. A-----l nie usprawiedliwia braku inteligencji, jest rażący.
Sam nie jestem zbyt bystry, ale przy tobie wychodze na drugiego elona muska.
Jeżeli ktoś nie potrafi zrozumieć, że ludzie mają różne gusta to serio jest pukanie w dno od dołu.
Wychowałem się wśród dresiarzy i przypominasz mi większość z nich, cokolwiek poza ryśkiem peją, albo hehehehmp gru 'co
  • Odpowiedz
@Andi128: z tym ze nadal gadasz glupoty :D okej, gra moze sie komus nie podobac i nie ma sensu mowic ze jest przepiekna tylko dlatego, ze znamy ja z czasow dziecinstwa/mlodosci. Wersja NvS na C64 (ze screena ktory ktos tu wrzucil) wyglada faktycznie paskudnie (jak zreszta wiele gier na C64), bronic grafiki takich gier jak Archon tez nie zamierzam za wszelka cene mowiac ze "no bo wtedy byly przepiekne". Ale
  • Odpowiedz