Wpis z mikrobloga

Gdzie ten absurd ma granice? Pozamykajmy wszystko, wszystkich i czekajmy na... Na co? Kiedy będzie tak dobrze, że znowu zostaną otwarte lasy, parki, życie zacznie wracać do normalności? Czy za miesiąc ten wirus magicznie zniknie? Raczej nie, ani za miesiąc, ani za trzy. Co więc się musi zdarzyć, żeby władza zluzowała ograniczenia? Jest na to w ogóle jakiś pomysł, jakiś punkt graniczny, kiedy będziemy mogli powiedzieć: tak, teraz można wyjść z domu?
Pandemia może trwać 1-2 lata i co, przez cały ten czas wszyscy mają zostać w domu i żyć jak teraz?
#koronawirus
  • 18
  • Odpowiedz
@kanbanos: no #!$%@? od razu 10-20 lat xD pol roku to totalne maximum ale pewnie i tak 3 miesiace pewnie patrzac na chiny i wlochy w ktorych i tak byla tragiczna sytuacja bo byli pierwsi
  • Odpowiedz
@kanbanos: Wuhan zamkneli całkowicie gdzie mieszka 11mln osób i koronki nie ma ale poloczek płacze bo musi siedzieć na dupie bo nie może do parku wyjść czy galerii handlowej .Najlepiej otwórzmy wszystko tak jak było na początku we Wloszech i Hiszpani i niech ten kraj już całkowicie sie zawali.Racja.
  • Odpowiedz
@kanbanos: Do momentu aż dotrą do nas dostawy maseczek i rękawiczek w ilościach, które umożliwią do nich dostęp każdemu Polakowi. Wtedy rząd nie będzie musiał się przyznać do tego, że wcale nie zaczął działać w styczniu tak jak mówi, wprowadzi nakaz noszenia masek i rękawiczek, a potem wrócimy w miarę do normalności w wersji lite.
  • Odpowiedz
kwintesencja. Żaden siedźnadupiec nie potrafi sięgnąć myślami w przyszłość. Tego nie mówią w TV.


@Robercig: Otóż. Już od dawna obawiałem się ze te przepisy nie zniknął a wirus to tylko podkładka, pod pretekstem dobra obywateli. Na zamnięciu szkół, pubów i ograniczeniu zgromadzeń powinno się skończyć.

Reszta dalej to już absurd i sama szkoda.

Mój kolega się na mnie obraził, tydzień temu wyszedł do mnie z pretensjami że jestem nieodpowiedzialny mega dlatego
  • Odpowiedz
Wuhan zamkneli całkowicie gdzie mieszka 11mln osób i koronki nie ma ale poloczek płacze bo musi siedzieć na dupie bo nie może do parku wyjść czy galerii handlowej .Najlepiej otwórzmy wszystko tak jak było na początku we Wloszech i Hiszpani i niech ten kraj już całkowicie sie zawali.Racja.


@IceShandy: Raczej chodzi o to, że zamykamy bez żadnego planu wyjścia z tego, nowych terminów wyborów, matur, płatności. Mnożymy różne zakazy niektóre sensowne,
  • Odpowiedz
@reymond10001000: Pomysły są dwa:
1. Zamykamy wszystko w #!$%@? - ale WSZYSTKO i to bezwzględnie. Wyłączona komunikacja, pociągi, autostrady i ulice, zakaz przemieszczania się, wojsko i policja na ulicach, nikt nie ma prawa wyjść z domu oprócz wyjątkowych sytuacji. Kwarantanna totalna przez 2-3 tygodnie, a potem wracamy do życia.
To co jest teraz to jakiś żart, niby mamy kwarantannę, a tysiące ludzi przyjechało do Polski, tysiące wciąż jeżdżą do pracy, jest
  • Odpowiedz