Wpis z mikrobloga

Takie warunki sprzyjają utrzymywaniu się wirusa nawet do kilku jak nie kilkunas


@Morguliusz: tylko ze tam raktycznie wszystko idzie z dosyc agresywnymi detergentami. Jest W
wysoce watpliwe zeby wirus tam przetrwal skoro zalatwia go zwykle mydlo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xennonek: proszę bardzo pomaranczko: kontrole, które wykonuje policja w miejscu odbywaniu kwarantanny. A nie jakieś skakanie z bronią po mieście i straszenie. Jak chcą takie to niech sobie wprowadzą jeden ze stanów nadzwyczajnych.
  • Odpowiedz
Jakbyście się trochę zainteresowali to żołnierze nie mają za często broni bocznych dlatego stoją z karabinem,i spokojnie nie będą do was strzelać panikarze #!$%@? XD


@taki_TEN: a jak dostaną rozkazy?
Policja też tylko wykonuje rozkazy.
Zbrodniarze niemieccy też tylko wykonywali rozkazy.
  • Odpowiedz
@dziurawde w Hiszpanii też nie wprowadzili stanu wyjątkowego, a żołnierzy w #!$%@? chodzi na ulicy ¯_(ツ)_/¯
Osobiście bym wolał być kontrolowany przez wojsko niż policjanta, są bardziej ludzcy niż pies.
  • Odpowiedz
@Morguliusz: xDDDDDD juz dłużej nie mogę, nie ośmieszaj się bardzo Cię proszę. Wojsko nie jest od pilnowania granic? XDDDDD
Naprawdę jesteś zabawny jak starasz się dyskutować na temat o którym nieasz pojęcia. No wprowadzony jest w Polsce stan epidemii nie wiem czy słyszaleś xD
Policja i granicznicy działają na limitach więc do pomocy skierowano wojsko, które ma czelność stać pod bronią xD
Już nie wspomnę o porównaniu ilości rocznych strzelań
  • Odpowiedz
@Your_Nightmare: Te wszystkie akcje z wojskiem, jak kontrole czy zabawne wysypanie zwiru na przejsciu granicznum ma jeden cel - propaganda. Chodzi o pokazanie ludowi ze wladza walczy z wirusem. Lud naiwny, ciemny. Powinien to kupic. Faktycznie zaraza jest juz dawno rozniesiona po kraju. Zrobil to chocby Amazon gdzie 7 tysiecy ludzi zjezdza sie z 1/3 obszaru kraju. Ludzie protestowali a firma i wladza mieli ich w dupie. Dali im jakies
  • Odpowiedz
@robert5502: działania władzy są tragicznie złe i spóźnione to się zgadza i nie twierdzę że nie. Rozmowa i dyskusja jest na temat żołnierzy stojących z bronią. Skąd się tam wzięli już chyba wyjaśniłem, chyba że mam tłumaczyć jak wojewoda wyznacza zadania poszczególnym komendantom wojewódzkim?
Czy to propaganda, częściowo na pewno, WOT bardzo lubi błysk fleszy xD ale są tam przede wszystkim na żeby pomóc policji i SG które na prawdę
  • Odpowiedz
@Dpdp: Żołnierze nie mogą się bawić w policjantów na terenie kraju. Wyjątkiem jest udział ŻW na prośbę ministrów, jeśli mają za małe środki policyjne. Ale akurat od ŻW można się spodziewać broni krótkiej na wyposażeniu.
  • Odpowiedz