Wpis z mikrobloga

Po ch.uj tu zolnierze z bronia dlugą? Panstwo z dykty zaczelo sie napinać. Tylko przed kim i kto ma sie przestraszyc.. czemu sluzy ten cyrk?
Za tydzien pewnie obsadzą budynki snajperami, obok policjanta stanie zolnierz z RPG, a rzeki beda patrolowac nurkowie z Formozy. Tu juz wszystko jest mozliwe. Wszystko!
#koronawirus #bekazpisu #przemyslenia #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1586082119QM4QuQD3NLN3bAZ9QXI59e.jpg
  • 231
@Your_Nightmare:

żeby nie przedłużać i nie wdawać się w bezsensowne dyskusje bo pojęcie o wojsku i jego zdaniach macie żadne


HEJ CHŁOPIE TYLKO SIĘ NAM TU NIE ZESRAJ

Ogarnij się, bo u mnie na granicy NIE Z CZECHAMI tylko NIEMCAMI stoją terytorialsi i tamci (straż graniczna) nimi pomiatają na lewo i prawo (prawidłowo).

Po drugie, nadal mi nie wyjaśniłeś po #!$%@? im broń do działań epidemiologicznych? To już nie lepszy byłby
@resuf: wcale nie odszczekasz bo masz swoje zdanie, którego nie mam nawet zamiaru zmieniać. osobiście mam takie szczęście, że jestem całkowicie odizolowany od równie tobie nie odpowiedzialnych ludzi przez co mam małe szanse na zachorowanie a jeśli część ludzi nie odpowiedzialnych lubi jak wolisz wolnych zachoruje to nawet lepiej dla społeczeństwa.
@Morguliusz: Ziom to wy się zaraz zesracie bo żołnierz z bronią stoi xD policja ma broń, straż graniczna ma broń ale wojsko będzie stać i się uśmiechać z termometrem xD Do wirusa ani ludzi nikt strzelał nie będzie. Pilnuje granicy to i jest pod bronią, nie przejeżdżają tamtędy tylko zwykli ludzie, przestępcy również mogą próbować wykorzystać sytuację na różne sposoby. Żołnierze oprócz broni mają maseczki, gogle i ubrania ochronne.
@resuf: Generalnie to myjnia zwiększa znacząco wilgotność w powietrzu w jej obrębie, po drugie dysze tworzą mnóstwo unoszących się kropelek. Takie warunki sprzyjają utrzymywaniu się wirusa nawet do kilku jak nie kilkunastu dni.

Wystarczy jedna osoba zarażona, która kaszlnie, kichnie, bądź zacznie gadać i na 6 metrów w koło siebie będzie zarażać i przy okazji kolejne osoby, które złapią ten pistolet.

Poza tym w tym czasie korzystanie z myjni jest bezsensu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@pierwszy_w_tyl: ok, czyli tak jak reszta bezrozumnych lemingów krzyczysz "zostań w domu", a nie potrafisz uargumentować dlaczego. Po prostu tak Ci kazali to bezkrytycznie się do tego stosujesz. Dla Twojej informacji: ja też się stosuję, ale zadaję pytania i oburzam się na łamanie podstawowych praw obywatelskich. Chociaż tyle.
Pilnuje granicy to i jest pod bronią, nie przejeżdżają tamtędy tylko zwykli ludzie, przestępcy również mogą próbować wykorzystać sytuację na różne sposoby.


@Your_Nightmare: Ej teraz się już boje, myślałem że mamy od tego STRAŻ GRANICZNĄ.


Poza tym po co są potrzebni żołnierze, jakiś stan wyjątkowy mamy czy ogłoszoną klęskę żywiołową? Nie przypominam sobie.