Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to, że jedynym ogarniętym typasem w tej zgrai jest Michał Pol. Ok, możecie mówić, że content dla gimbusów, że Mati Trzpis, że Ola Wasung, że Morfeusz król dupeczek. Ale jako człowiek wydaje się być porządnym gościem i chyba najgorzej wyszedł na KS w takim sensie, że wszystko stanęło i nie ma o czym kręcić. Pol się moim zdaniem bardzo dobrze odnajdywał jako prowadzący Misji Futbol i La Liga Loca. Teraz z racji umowy z WP nie może się pojawiać w programie, a La Liga Bonita zanim wystartowała to się rozkręcił już koronawirus. Chyba jako jedyny ma faktyczny dystans do siebie co wielokrotnie udowadniał odnosząc się do negatywnych opinii z czatu (i to nawet takich które nie odnoszących się do meritum tylko jakieś uwagi dotyczące wyglądu), a mógł po prostu udawać że nie istnieją. Najgorsze w tym wszystkim jest to jak traktuje go reszta ekipy Friza, jakieś c-----e docinki "TY SE TAM CZYTAJ TEN CZAT", "HEHE GRUBAS" (i przez kilka kolejnych dni od tego zebrania zarządu kilka razy ten tekst się pojawił chociaż autor tych słów sam jest spasiony - wiadomo że SSP dobrze płacą), dawanie rozkazów żeby tłumaczył regulamin konkursu, a tak n----------ą w tle że nie pozwalają mu bez przerywania tego przeczytać. Mam nadzieję, że odżyje po tym jak sport wróci, bo to spoko gość. Nie udaje wszechwiedzącego, nie jest bufonem, może czasami jakiś cringe się pojawi (odgrywanie scenek z Durdą), ale to still better than kij w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kanalsportowy
pawelososo - Wychodzi na to, że jedynym ogarniętym typasem w tej zgrai jest Michał Po...

źródło: comment_1586075350bJtdgkFnY0VL9qN8NnVeP8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelososo: mimo wszystko Pol jest mega nudny na dłuższą metę. Obejrzałem jego 3 występy live i miałem dosyć. Za każdym razem to samo w innych słowach, te same pytania i odpowiedzi. Dodatkowo wydaje mi się, że bardzo brakuje mu wiedzy żeby ciekawie prowadzić cokolwiek w pojedynkę, bo akurat prowadzącym przy ogarniętych gościach jest super.
  • Odpowiedz
@pawelososo: generalnie zgoda tyle że IMO Pol po prostu bardzo dobrze sprawdza sie w roli prowadzącego plus juz umie w internety więc jest świetnym łącznikiem między czatem a faktycznym programem, nawet jesli powtarza pytania wasungów i trzpisów które też nie sa pytaniami z d--y tylko często sa to trafione pytanka. Nie sprawdza sie wg mnie w roli eksperta bo nie jest dziennikarzem tak opiniotwórczym potrafiącym ubrać ładnie w słowa to
  • Odpowiedz
@pawelososo: Najgorsze że Borek, Smokowski nie rozumieją internetow. Uznali że sukces Misji Futbol to ich sukces, natomiast tak naprawdę ojcem sukcesu byl Michał Pol, ktory nadawal świetny rytm programu, dobierał pytania poważne i luźne w odpowiednim momencie. Teraz Borek chcę reżyserować Misje futbol ze swoimi planszami i tak naprawdę to duplikuje Cafe Futbol.
  • Odpowiedz
. Jako że to nie była jego osobista koszulka tylko adidas sponsorował to chyba nie było problemem wysłać jeszcze raz?


@susuke15: to nieprawda, adidas daje pewną pulę koszulek Polowi w prezencie a on może z nimi zrobić co chce. Kiedyś przeprowadzalem dla niego jeden z takich konkursów i o ile pamiętam nie bylo tam nawet żadnej wzmianki o adidasie jako sponsorze.
  • Odpowiedz
@pawelososo: też go bardzo lubię.

Stanowski, o ile jeszcze potrafi napisać coś, co przeczyta się z zainteresowaniem, to do prowadzenia programów na wizji się nadaje słabo. Oczywiście ma dużo do powiedzenia, czasami może i coś mądrego, ale to nie jest ten typ, którego chce się oglądać. Borek jest bardzo przereklamowany, już trochę mi się przejadł. Smokowskiego i Pola najbardziej chce się słuchać.
  • Odpowiedz