Wpis z mikrobloga

Mirki, krótkie, aczkolwiek trudne pytanie - #deathstranding czy #kingdomcomedeliverance ? Wiem, że wybór dwóch pozycji z d--y, ale są to po prostu dwa głośniejsze tytuły, których jeszcze nie ograłem. Po prostu chodzi mi o to, która gra ma wyższy współczynnik miodności i frajdy. Odbiłem się ostatnio od Outer Worlds i szukam czegoś w co bym się wciągnął w trakcie samoizolacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ps4 #kiciochpyta #konsole #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wlodarmw: pytanie jak u Ciebie z czasem :-) jeśli masz go dużo to polecam kingdom come delivarance. Gra jest trudna i rozbudowana, ale jeśli sie wczujesz satysfakcja z gry jest niesamowita. Death Stranding jest nietypowe i mimo że ludzie piszą iż łazisz tylko z punktu a do punktu b gra sie bardzo przyjemnie :-) przyznam ze po nocach mi sie śniło roznoszenie tych paczek :-) gra ma również moim zdaniem
  • Odpowiedz
@wlodarmw: Death Stranding jest dość specyficzne, ale jak już się spodoba to wsiąkniesz na długo.
KCD jest też niezłe, sam spędziłem ze 100 godzin w grze a i tak trochę questów odpuściłem, kwestia taka że jest trochę bugów i przede wszystkim co razi w oczy to doczytujące się tekstury.
Osobiście podobały mi się obydwie, gameplayowo - KCD, fabularnie - Death Stranding. To już bardziej kwestia czego sam oczekujesz od grania,
  • Odpowiedz