Wpis z mikrobloga

Ponawiam, bo, chcę by ludzie o siebie dbali
Nawiązując do postu innej Mirabelki ze #sluzbazdrowia chciałam napisać, że jesteśmy i będziemy świadkami absurdów, sytuacji dziwnych i bijących w nasze poczucie bezpieczeństwa.
W mojej pracbazie dyrektor ds. medycznych jako pierwszy uciekł na L4 zaraz po nim pielęgniarka epidemiologiczna , lekarze z mojego oddziału wchodzą na niego na jakieś 10 minut w ciągu swojej pracy i kradno nam maseczki. Zaśmiałam się ordynatorowi w twarz i trenuję swoją asertywność.
Nie zamierzam uciekać na L4 , ani marudzić, ale chciałabym Mireczki przekazać Wam, że jeżeli spotkacie sfrustrowanego pracownika medycznego to wiedzcie, że to nie żadne widzimisię. Dużo zdrowia dla wszystkich, dbajcie o siebie.

#pracbaza #sluzbazdrowia #koronawirus
  • 2
@MamaAndzeja u nas dwa tygodnie temu epidemiologiczna zamknęła maseczki na klucz i powiedziała, że musi je oszczędzać na gorsze czasy XDDD
Wszystkie zmiany u mnie w poradni to nasza oddolna inicjatywa, którą dopiero po jakimś czasie przyklepywali, a wcześniej nazywając niepoważnymi, bo "budzimy panikę" wśród pacjentek.
W Polsce stabilnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kura-borzenka: u nas HEPA w sejfie.
Mam nadzieję, że kiedy wszystko się skończy, te wszystkie osoby na stanowiskach zostaną odpowiednio potraktowane.
Trzymaj się ciepło Mirabelko! W sumie możnaby zrobić kompilację takich sytuacji hah