Wpis z mikrobloga

@Songbird: Zrzut wyrwany z kontekstu. Sam Kurak kontrowersyjny cham i owszem, ale myślę że za 2-3 miesiące z rozrzewnieniem wspomnimy jego słowa stojąc w kolejce po zasiłek. Te w których nazywał wirusa zajobem i wieszczył gigantyczny kryzys napędzany medialną sieczką i poprawnością polityczną uber alles w związku z idiotyczną walką z wirusem.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer cały czas to powtarzam, mniej więcej dokładnie to co ty, oni wykonują tylko swoją pracę, pracę do której się szkolili za którą otrzymują pieniądze. Nie widzę żadnego powodu dla którego miałebym ich za to nobilitować, no ludzie. Czy piekarzowi oddajecie pokłony za to że dostarcza wam chleb, czy pracownikom kanalizacji i wodociągów w za to że macie wodę w domu i ścieki odebrane. Dla mnie to jest w ogóle jakaś
  • Odpowiedz
@Songbird: Przecież to zwykły debil z fiksacją na punkcie Owsiaka. Przed Pisem już prawie wylądował na śmietniku historii ale przyszły karakany i teraz robi za autorytet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Songbird: zwykłe zombie i bezmózg. On nie ma działać z sensem i rozumem, on ma napisać to, co partia chce (i o czym go przekonała, że on też chcę) przekazać. Przekaz jest pod odpowiednią linię i już, tu nie ma czasu na jakieś dywagacje czy zastanawianie się. Lekarze be, bo muszą z---------ć bez środków ochrony i to jest hehe normalne. Ale jakby taki patafian sam musiał wejść na zakaźny czy
  • Odpowiedz