Wpis z mikrobloga

@littlepieceofheaven: Za chodzenie do marketu w czasach gdzie trzeba stać w kolejce tylko po to żeby kupić dwie rzeczy które są w sklepach osiedlowych powinien być jakiś 5000zl mandat czy coś, tylko tym starym parchom to nie robi różnicy bo i tak szybciej zdechną niż zapłacą, a ty młode NUSZKI MASZ TO MORZESZ POSTAĆ
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Kto ich pociągnie do odpowiedzialności?
( ͡° ͜ʖ ͡°) a co najlepsze i tak #!$%@?ąc od wątku. PiS chce złamać konstytucje nie godząc się na przesunięcie wyborów prezydenckich, bo wtedy jakby można by to ująć Kaczor straci "władzę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: ale kumasz, że gdyby nie izolacja to umieraliby też w dość sporych ilościach młodzi ludzie? Bo jakiś procent chorych wymaga intensywnej terapii a jeśli są dziesiątki lub setki tysięcy chorych naraz to system nie wyrabia i jest to co w północnych Włoszech. Izolacja ma zapobiegać temu, żeby ofiary śmiertelne u nas w kraju liczyło się w setkach tysięcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@littlepieceofheaven: w którymś z ostatnich wywiadów Bartosiak stwierdził że młodzi ludzie, chętni do pracy, którym zaczną się sypać biznesy, zaczną się buntować i naciskać na rząd by w końcu uruchomić na nowo gospodarkę.
Kwarantanna w obecnym wydaniu nie ma sensu skoro osoby które miała ona chronić mają na nią wyje....
  • Odpowiedz
@rybsonk: Problem jest taki, że tak naprawdę tego nie wiemy. Mamy mało informacji o tym, jak wirus jest rozprzestrzeniony w społeczeństwie albo jak realnie zwiększył śmiertelność w skali roku.
Mimo braku tych informacji podjęte środki ostrożności są bardzo drastyczne. Niektórzy powiedzą "przezornie, dobrze", ale ja się przekonuję coraz bardziej, że lekarstwo może być gorsze od choroby.
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz: Korwin tak powiedział? Jeśli to prawda to #!$%@? zacznę na niego głosować.

Generalnie to ostatni raz po podobnej recesji dostaliśmy Hitlera, Stalina, Mussoliniego i 50 lat wojen i #!$%@? - no ale Jadwiga musi iść rano po 20 deko krakowskiej więc warto poświęcić przyszłe pokolenia
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven nie tylko dla starych bab,ale tez dla osob chorych przewlekle jak ja.Szkoda że wy wszyscy jesteście młodzi i zdrowi i nie macie tylu problemów co chore osoby,może byście zrozumieli.I nie, nie mogę się wiecznie samoizolować bo do szkoły trzeba chodzić
  • Odpowiedz