Wpis z mikrobloga

Chyba trzeba będzie zorganizować jakąś akcje typu #wychodzenadwor (wersja dla maczetników: #wychodzenapole) bo skala #!$%@? umysłowego wśród zarządzających tym bantustanem sięga już przesadnie wysoko. Komuchy zabraniają wychodzenia do lasu, czy jazdy na rowerze w pojedynke, a ameby umysłowe ze strony, która jest słynna z obrażania papieża tym bardziej przyklaskują, im bardziej skraca się im łańcuch. Chcieli by wieszać ludzi, za to że chcą się spotkać z dziewczyną czy chłopakiem, albo po prostu wyjść na powietrze. Aż piana się tutaj wylewa z wściekłości w niektórych wpisach. Pomimo istnienia tych zakazów, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, żeby iść do pracy (np na hale produkcyjną gdzie może być nawet kilkaset osób) czy do sklepu stać w kolejce z kaszlącymi staruchami. Czyżby zaraźliwość wirusa w takim miejscu była zdecydowanie mniejsza, niż np w parku w którym jest 5 czy 10 osób? A może wirus magicznie wybiera sobie, że ludzi uczciwie pracujących nie zaraża, za to tych który ośmielą wystawić dupę poza dom zaatakuje i cyk koronka? Obostrzenia wprowadzane są od dupy strony - przykład to godziny otwarcia sklepów dla tylko dla emerytów. Przecież jako największa grupa ryzyka to oni powinni mieć całkowity lockdown - wyjście na godzinkę 2 razy w tygodniu - niech rodzina/sąsiedzi robią im zakupy najlepiej. Tymczasem stare dziady i baby robią sobie jak gdyby nigdy nic wycieczki po miastach. Młodzież jako części bezobjawowcy niech też siedzi w domach, jak widać można prowadzić naukę przez internet bez problemu (bo akurat polska szkoła jest tak denna, że nie robi się żadnych ciekawych rzeczy w niej, a #!$%@?ć 3 po 3 można przez internet i tak samo zadawać prace domowe). A reszta niech normalnie pracuje, robi co chce z załączeniem środków ostrożności - maseczki, rękawiczki dla każdego, w restauracjach i barach niech bedzie zachowany odstęp i tyle. Bez jakiś wielkich zgromadzeń , myć rączki elo. Bo nie wykończy nas wirus tylko choroby i zaburzenia psychiczne związane z izolacją, oraz samobójstwa związane z tym, że ludzie z dnia na dzień tracą swoje źródło utrzymania. Pozdrawiam niewielu normalnych tutaj.
#koronawirus #polska #chlewobsranygownem
  • 57
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: to chyba z aresztem domowym sobie coś pomyliłeś, nawet osoby które znam i określiłbym mianem "piwniczaka" też wychodzą od czasu do czasu xD, ludzie mają prace, szkołę, uczelnie, XD i chociażby po to muszą wyjść
  • Odpowiedz
teraz nagle postanowili przyjechać do ojczyzny


@Marky_Mark: nic ci do tego komuchu, naprawdę

i niedawno ogarneli się, że może warto rozszerzyć tą kwarantanne


widzę że zamordyzm tobie odpowiada tak długo jak nie dotyka ciebie. typowy komuch xD
  • Odpowiedz
@Marky_Mark xDddd Polacy to robacy icch można #!$%@? ile się chce. Przecież ci debile (Polacy) nie potrafią wymówić słowa konstytucja a co dopiero xDdddd widzieć o co w tym chodzi a jeszcze jak ich ruchają w dupe bez mydła miesiąc przed wyborami to kwiczą jak świnie z radości. To wy (my) Polacy robacy #!$%@? za 3,5 na rękę
  • Odpowiedz
A reszta niech normalnie pracuje, robi co chce z załączeniem środków ostrożności - maseczki, rękawiczki dla każdego, w restauracjach i barach niech bedzie zachowany odstęp i tyle. Bez jakiś wielkich zgromadzeń , myć rączki elo. Bo nie wykończy nas wirus tylko choroby i zaburzenia psychiczne związane z izolacją, oraz samobójstwa związane z tym, że ludzie z dnia na dzień tracą swoje źródło utrzymania. Pozdrawiam niewielu normalnych tutaj.


Święta prawda.
  • Odpowiedz
@Marky_Mark: W ostatnim tygodniu w jakieś audycji radiowej słyszałam eksperta, że przebadano pod kątem psychicznym osoby które przeżyły izolację podczas epidemii SARS. Większość osób na skutek odcięcia od innych ludzi na długi okres miało zespół stresu pourazowego. Jest to kolejny dowód że ludzie jako zwierzęta potrzebują swojego stada. Ekspert prognozował, że za miesiąc dużo osób w Polsce może mieć problemy w związku z izolowaniem się. Dla mnie okrucieństwem jest niewychodzenie
  • Odpowiedz
@Marky_Mark: cieszy mnie że coraz więcej rozsądnych głosów tutaj się pojawia, bo już mam dość tych idiotów przyklaskujących kolejnym zakazom i domagających się jeszcze większych ograniczeń
  • Odpowiedz
Bo nie wykończy nas wirus tylko choroby i zaburzenia psychiczne związane z izolacją, oraz samobójstwa związane z tym, że ludzie z dnia na dzień tracą swoje źródło utrzymania.


@Marky_Mark: ciekawe kiedy ktoś "wyżej" zwróci uwagę na ten problem.
  • Odpowiedz
Serio tak trudno usiedzieć w domu przez te kilka tygodni


@DizzyEgg: kilka tygodni? tzn. ile? 2? 10? 50? czy więcej? po ilu tygodniach wychodzenie nie spowoduje już roznoszenia wirusa? jaki jest plan długofalowy?
  • Odpowiedz
Takie kryzysy pokazują idiotyzmy kapitalizmu i od tego nie uciekniemy. To nasz rząd jest problemem, bo #!$%@?ł całą kasę, która by była poduszką dla tych firm.


O jakiej kasie mówisz? Bo poziom długu publicznego mamy znacznie poniżej średniej unijnej. Poprzednicy tak świetnie gospodarowali "poduszką dla firm", że w 2013r. musieli zawieszać progi ostrożnościowe, bo by spadli z rowerka, ciągnąc za sobą gospodarkę.

@johny-kalesonny:
  • Odpowiedz
@Marky_Mark: Czasami mam wrażenie, że mnóstwo ludzi nie potrafi samodzielnie i logicznie myśleć. Często, jak ktoś się dowie, że poszedłem pobiegać na okoliczne pole (zaraz za domem mam kawałek szutrowej drogi i od razu pole) to jest gadanie typu „siedź w domu, nie musisz biegać itd”. A jak tłumacze, że niczego nie dotykam, nie mam z nikim kontaktu, a nie wytrzymam siedzieć w domu cały dzień to nie dociera.
Mam
  • Odpowiedz
ale na serio z tego co tu widzę to jest mnóstwo osób które myślą że to jest w ogóle możliwe siedzieć miesiąc albo dłużej w domu, że społeczeństwo będzie tak robić i że to dobre dla zdrowia siedzieć miesiąc w domu


@Boska_Klaudia: gen #!$%@? jest mocny na wykopie :)
  • Odpowiedz