Wpis z mikrobloga

@drzuo: Konsole są jednak wygodniejsze no i tam zawsze wszystko działa. Ja ostatni pad jaki kupiłem do kompa to był x360 i po jakims czasie przestał działać przez brak odpowiednich sterowników.

Kompy są do FPS lub MMO do niczego wiecej. Wszystko inne mam w telefonie lub w boxie podpiętym pod TV.
Kompy są do FPS lub MMO do niczego wiecej.


@frey0527: niektórzy używają też komputera do pracy więc lepiej dołożyć tysiaka na lepszą kartę i mieć przyjemne z pożytecznym. Poza tym w dobie usług takich jak game pass na PC teorie o wygodności również można wyrzucić do kosza. Co do padów to zostawiam bez komentarza bo pad od Xboxa One działa w Win10 na zasadzie "wpinasz i już".
@frey0527: Czerwone światełka śmierci w xboxach czy updaty brickujące PS4 oczywiście nie miały miejsca według ciebie. Czy ostatnio #!$%@? joysticki w switchach. Konsola to tylko przestarzały komputer a nie jakaś idealna maszyna
@NoKappaSoldier73: Tak masz rację że zostało to ułatwione ale za każdym razem trzeba dokładać do tego sprzetu. Nie możesz odłożyć go na półkę i po paru latach odpalić. Ja lapka używam do pisania maili i serfowania. Kompa w tym miesiącu znajomej dzieciakowi sprzedałem. Raczej już nie kupie dużego pudła i zostane przy lapku. Dodatkowo miboxy są wystarczające do TV. Filmy latają w 4K. Nie ma najmniejszego problemu.

BTW wcześniejsze pady od
@drzuo: PS4 i Xbox ONE nie mam. Z braku miejsca i czasu. Używam teraz Switcha na którym lata Wiesiek. Mam tą konsole zawsze przy sobie. Czy jestem pośrodku oceanu czy w samolocie i gram w co chce. Często laptop jest za duży aby go wyciągać. Ty mi piszesz o jakiś updatach? To wszystko ma działać bez nich. Kupujesz konsole wrzucasz kardridża i grasz.
To wszystko ma działać bez nich


@frey0527: Nie wiem może dalej żyjesz w 1999 ale konsole mają normalne patche i updaty systemu które się czasem #!$%@?ą, nie zesraj się z tym wychwalaniem. Wolałbym nie grać w ogóle niż się męczyć na jakimś gównie 480p 30fps w podróży. Gram po to żeby się wyluzować w domu a nie mimochodem gdzieś w pociągu na pół gwizdka

Nie ma możliwość podłączyć pada od PSa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoKappaSoldier73: @drzuo: @frey0527: @drzuo:

Ale burza xD zluzujcie, sam kompa skladalem na gtx 1070 kilka lat temu i nadal mi chodzą gry (chociaż nie w 4k, 2k mi wystarcza) mam w każdej nowej produkcji 60klatek+ przy maksymalnych ustawieniach, chociaż nie zawsze. Tak samo gram na ps4, z którego podpinam pada do kompa, bo jak człowiek ma możliwość włączenia gry w 60 klatkach, to zwyczajnie to woli.

Mam jeszcze
@NoKappaSoldier73: @drzuo: @frey0527: @drzuo:


@kreA: No ja zakup sprzetu skończyłem na PS3 bo nie mam czasu na gry. Lecz na statku czy w samolocie lubie odpalać Switcha. Co do kompa to właśnie się pozbyłem 1050ti z całym zestawem. Oddany wrecz za dazmołącznie z biurkiem monitorem itd. Nie chce mi się grać. Lecz w takie gry jak Mortal kombat Trilogy zarywam nocki z kumplami. Kiełbasa wóda i Fatale.
@frey0527 Nie jest bo na kompie masz wszystko to co na konsoli tylko lepiej. Kupując konsolę wywala się hajs w błoto bo płacisz za przestarzały sprzęt. Przez lata konsole sukcesywnie kopiowały pecetowe rozwiązania a nie na odwrót. Nowa generacja wreszcie nadrobi technicznie ale będzie kosztować kupę kasy po czym znowu odpadnie. Jaki więc jest sens kupować konsolę? Jedyna kwestią są gry ale ekskluzywow wartych zagrania jest mało poza tym mnie już gry
@drzuo: ja skończyłem pare miesięcy temu ff7 na Switchu i to już nie jest to samo. Fajnie jest wrócić do starej gry ale już nie ma takiego fun znajac historię. Dlatego przyjemniej grało mi się w Zeldę czy Xenoblade.
@drzuo: mialem na pokladzie 1080gtxa kilka dni po jego premierze, z grubsza high endowy sprzet od kilku lat. Ogolnie tylko I wylacznie PC od dobrych15lat. Ponad rok temu kupilem konsole, a kompa do grania sprzedalem. Kupilem wielki telewizor 4k, plejke, wygodny fotel I nigdy wiecej PC, problemow z nim zwiazanych, DRMow, problemow ze sterownikami I ogolnym uzeraniem sie. Bawie sie o wiele lepiej z padem, zadno #!$%@? mnie nie przekona o
@Akuzativ: No to jesteś bardzo głupi, przykro mi. Niby taki master race a nie wie że można pada do kompa podłączyć jak i telewizor 4k

DRMow, problemow ze sterownikami


Nie wiem o czym mówisz, nie miałem nigdy problemów na PC