Wpis z mikrobloga

@MZ23: Jaka jest różnica w jeździe dynamicznej bezpiecznej a wyścigowej? Ludzie mający sportowe silniki turbodoładowane o pojemności 1900cc na olej napędowy po prostu muszą panowac nad momentem a tobie się wydaje że oni się ścigają
  • Odpowiedz
@MZ23 droga to nie tor. Raz na jakiś czas gdzies tam przegonić auto na obwodnicy można a nawet trzeba,ale za #!$%@? w mieście 100+ z miejsca bym rozstrzeliwał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mawid_Dotyka: Nie chodzi mi o dynamiczną jazdę tylko o faktyczne ściganie się. Umawianie się czy inne debilizmy spod świateł do świateł. Nie oceniam stylu jazdy - tylko ścigających się debili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MZ23: to zalezy. Jak widzę pozerów wielcy illegal kierowcy a później płaczą jaka policja zła bo bydło robią to gardzę. Dlatego trzymam się z daleka od wszelkich złotów, nocnych jazd zadupie wielkie itd

Sam mam “rozklekotane gówno z dużym silnikiem", jeżdżę szybciej niż inni, polecę czasem bokiem ale pozerki nie znoszę i w przeciwieństwie do tych debili unikam przypału jak ognia i robię to wtedy kiedy warunki na to pozwalają
  • Odpowiedz
bez sprzętu bo zazwyczaj te rozklekotane gówna


@MZ23: właśnie, to zupełnie bez sensu. Dlatego kupiłem 335i i dłubie na 500+, żeby wstydu nie było na pojeżdżawkach
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass Powiem Ci tak, jedz na jakiś plac czy cos i poprobuj na początek zabawy z całkowicie wyłączonym. Ten tryb połowiczny potrafi zamulić odruchy, zwłaszcza u początkujących i później po wyłączeniu można się zdziwić, że niby kontrujesz tak jak zawsze a auto jedzie w #!$%@? na słup xD
  • Odpowiedz
@MZ23: oj my już takich znam xD uturbiaja silniczki a hamulce po co xD hamulców nikt nie zobaczy, po co inwestować w rzeczy których nie widac jehehehehe xD po pierwszym awaryjnym hamowaniu już nic nie widac xD

  • Odpowiedz
@kmt187 tego się obawiam. Ale akurat opony na #!$%@?, może właśnie tak trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º) ale ogólnie ta elektronika to jest dziwna, czasem od razu załącza się kontrola trakcji, a czasem jak wejdę w zakręt to aż się gotuję jak pięknie mi auto leci bokiem, pół ronda przeleci zamiatając dupą ()
  • Odpowiedz
@MZ23: Tylko po co ci hamulce w wyścigu spod świateł? Ważne aby robić to na szerokiej ulicy i nie przekroczyć 100km/h bo przypał i po prostu niebezpiecznie. Dużo ludzi w fajnych wózkach tak robi i oprócz hałasu to nikomu nie wadzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass Ale na przymulonym? Jak jeszcze miałem dtc u siebie to czasem próbowałem się zabawić i zobaczyć na co mi ten tryb pozwoli i właśnie mnie zaskakiwało że raz mi gwałtownie blokuje na wejściu, a raz ładnie wyprowadza w momencie gdzie już chwilę bokiem idę.
Widziałem już na przykładzie dwóch osób jak się kończy nauka z stłumiona trakcją, obie strasznie zaskoczone że kierownicą kręcą tak samo a auto jedzie w zupełnie
  • Odpowiedz
@kmt187 tak, na przytłumionym, ale jak ostatnio znalazłem odrobinę śniegu to nie ważne czy przytłumionum czy pełen, auto szło bokiem jak #!$%@?, po prostu wcześniej straciłem możliwość operowania gazem.
  • Odpowiedz