Wpis z mikrobloga

@MZ23: A ty myślałeś że co ja miałem na mysli? Napisałeś post tak ogólnie jakbyś wszystkich wrzucał do jednego wora. Oczywiście że nikt tutaj nie będzie pochwalał jazdy tego debila co w Wawie rozjechał na przejściu ojca z dzieckiem i to nawet się nie ścigając. Start ze świateł na szerokiej ulicy gdy widzisz/znasz asfalt i brak aut przed tobą nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. No chyba że jedziesz mustangiem
  • Odpowiedz
Tak jak wyżej wspomniałem - to co mówisz to zupełnie normalna jazda. Sam byłem świadkiem sytuacji gdzie lancer ścigając się z jakimś BMW w środku miasta przez jedno z najbardziej ruchliwych rond w Krakowie (Grzegórzeckie) leciał z piskiem opon. Godzina 21


@MZ23: ooo moje ulubione rondo, raz się tam rozbiłem podczas nocnej pojeżdżawki idąc bokiem xD

Fotka z przystanku autobusowego w stronę mogilskiego, ciekawe czy dalej jeden sygnalizator jest w
Atreyu - > Tak jak wyżej wspomniałem - to co mówisz to zupełnie normalna jazda. Sam b...

źródło: comment_1585964954RzV1ocVhmDknNlxGgKMhTa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Widziałem już na przykładzie dwóch osób jak się kończy nauka z stłumiona trakcją, obie strasznie zaskoczone że kierownicą kręcą tak samo a auto jedzie w zupełnie inne miejsce xD


@Kick_Ass @kmt187: dct reaguje zasadniczo jak normalne dsc jak tylko odpuścisz gaz, bądź dotkniesz hamulca.

Wchodzi do gry jak uznaje że się przegieło, albo panikujemy i próbujemy ratować sytuacje. Zupełnie nie nadaje się do zabawy, bądź wychodzenia z poślizgu z
  • Odpowiedz