Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy

Liczylem na jakies fajne, powazne medium w internecie, wlasciciele mieli to gwarantowac. Niestety byl wsrod nich #stanowski. Mialem spore obawy, ze zrobi on to co zrobil z #weszlotv i #weszlofm. Czyli oba te media zapowiadaly sie fajnie, dobrze zaczynaly, a pozniej niestety bylo coraz gorzej. Np. transmisje meczow na #weszlofm ostatnio juz nie dalo sie sluchac. Ja rozumiem, ze forma musi byc lekka, ale zdarzaly sie mecze, gdzie przez 90 minut byl tylko hejt i zarty, zero jakichkolwiek pilkarskich informacji. Teraz powoli zaczyna sie pudelkowanie kanalu sportowego, mam nadzieje, ze tu pozostala trojka wlascicieli da konkretny opor.
  • 9
@miki4ever: "Liczylem na jakies fajne, powazne medium w internecie, wlasciciele mieli to gwarantowac. Niestety byl wsrod nich #stanowski. Mialem spore obawy, ze zrobi on to co zrobil z #weszlotv i #weszlofm."

Generalnie problem jest taki, że cały sport stoi i nie mają o czym mówić więc musieli jakiś format zastępczy znaleźć. Te HejtParki wystartowały na prawdę dobrze i pierwsze odcinki fajnie się oglądalo. Niepotrzebnie Borek chciał zaprosić Najmana, chyba
@miki4ever: Też na początku myślałem, że będzie to wyglądało lepiej (ale umówmy się ten program to i tak byłoby przez dwie godziny odbieranie telefonów od widzów śmiejących się z Najmana).
Stano pewnie przyszedł do studia żeby nie zarzucali mu że się obsrał. Potem szybko przeszło to w głupią pyskówkę i ciężko się to oglądało.
Fakt faktem wykręcili świetną oglądalność i ten lajw przejdzie to historii, ale wątpie że o taki rozgłos