Wpis z mikrobloga

Nudzi mi się. Nie poszedłem do pracy bo nie było po co :(
Pies wyprowadzony.
Znalazłem w domu 3 piwka.
Ogarnę mieszkanie co zajmie mi jakieś 20 min. Może nawet umyję naczynia, czego prawie nigdy nie robię. To da kolejne 15 min, że będę mieć zajęcie. Mogę jeszcze napompować rowery, na których raczej nie pojeździmy - 20 min. No i to by było na tyle :(

Jak dla osoby, która zwykle miała zorganizowany dzień od ~05:30 do ~21:30. Bardzo ciężko się przestawić.
#gownowpis #koronawirus
  • 14
@elf_pszeniczny: @Harmideron: Mam hobby:
Pies - w normalnym układzie zabrałbym go do parku gdzie są odludne miejsca i mogę go puścić i poćwiczyć, co robiłem niemal codziennie. Ale park zamknięty.
Rowery - najbliższe tereny rekreacyjne są pozamykane. A jazda po dużym mieście nie należy do najprzyjemniejszych.
Gry - na moim "najmocniejszym" kompie działa tylko CS (i to nawet nie GO). Zagrałbym w Q&Q General Zero Hour, ale mogę namierzyć pudełka.
@elf_pszeniczny:
W związku z tym, że w przeciągu 8 lat zmieniałem 3 razy adres. To uznałem, że ostatnią rzeczą jaką chce targać ze sobą to książki. Są biblioteki w okolicy - zamknięte.

Jak dla osoby, która zwykle miała zorganizowany dzień od ~05:30 do ~21:30.


Czy ja gdzieś napisałem, że to czas spędzony w pracy?
@rumapark: Nie mam netflixa. Choć zastanawialiśmy się nad nim jeszcze przed pandemią. I wyszło, że w ciągu dnia byśmy z niego korzystali raz dziennie między 21 a 22:30 przy naszym trybie. Telewizji też nie mamy. W normalnym układzie praktycznie w domu nie korzystam z kompa poza płatnościami.
Zarejestrowałem się na wykopie dopiero jak pojawił się ten bajzel i trzeba było w pracy jakoś wypełnić czas. No i w domu.