Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Trapi mnie jedno pytanie. Mianowicie jedyne rzeczy które przyjmuje z #narkotykizawszespoko to #mdma i sporadycznie zielone.
Mdma uwalnia dostępne pokłady serotoniny z naszego organizmu, tak więc potrzebny jest czas na regenerację co za tym idzie najlepiej odczekać przed kolejnym braniem. W dodatku zwiększa się nasza tolerancja na emeczke.
Jaka jest alternatywna substancja która zbytnio nie uzależnia a jest ciekawym zamiennikiem który NIE korzysta z tych samych pokładów serotoninowych? Chodzi o jakiś sensowny zamiennik.
Efekty jakich oczekuje to najlepiej lekko psychodeliczne stany, ew. chillout lub typowo imrpezowe.
Koda i inne thicco odpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 29
  • Odpowiedz
@AutomatDoLodow: no Stary nie do końca, różnie ludzie na 2cb 2cp etc reagują. mnie kiedyś koleżka namówił na żółte myszki miki (nie będę tłumaczył każdy tutaj zna te cukierki) i powiem Ci, że zarlismy je w 5 osób z czego ja zjadłem tylko jedna i niestety ale #!$%@? lot miałem. oni zjedli przez cala noc odpowiednio 10! 9 5 2 a ja sztukę i oni mieli fazę życia płakali ze śmiechu
  • Odpowiedz
poszukaj pod haslem nexusflip


@MlodyWilk: to jeden z najlepszych miksów jaki było dane mi przeżyć polecam

@AutomatDoLodow: 2cb to jednak zupełnie inna bajka. No i efekty zejściowe równie mocno co b-k dają o sobie znać.

Co prawda tylko raz brałem, ale wystarczy by widzieć różnice ;)


@Aammon: to dziwne bo po 2cb raczej nie ma zajścia tylko afterglow. Może to nie było Cb?

Nie brałem jeszcze 2CB, ale z
  • Odpowiedz