Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Trapi mnie jedno pytanie. Mianowicie jedyne rzeczy które przyjmuje z #narkotykizawszespoko to #mdma i sporadycznie zielone.
Mdma uwalnia dostępne pokłady serotoniny z naszego organizmu, tak więc potrzebny jest czas na regenerację co za tym idzie najlepiej odczekać przed kolejnym braniem. W dodatku zwiększa się nasza tolerancja na emeczke.
Jaka jest alternatywna substancja która zbytnio nie uzależnia a jest ciekawym zamiennikiem który NIE korzysta z tych samych pokładów serotoninowych? Chodzi o jakiś sensowny zamiennik.
Efekty jakich oczekuje to najlepiej lekko psychodeliczne stany, ew. chillout lub typowo imrpezowe.
Koda i inne thicco odpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 29
  • Odpowiedz
@cichy1509: 2CB będzie dla ciebie idealne z tego co mówisz, bo nie jest releaserem serotoniny a z tego co pamiętam chyba agonistą, dzięki czemu zamiast wypłukania z serotoniny mamy przyjemny, antydepresyjny afterglow
no i 2cb daje wizuale, szczególnie w większych dawkach
  • Odpowiedz
@sezkat: Bardzo rzadko mam zjazd po mdma a jak przychodzi to bardzo lekki. Szybko regeneruje mi się organizm.
Czy z w związku z tym co napisałem te dwie substancje nie będą kolidowały ze sobą?
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: na 3mmc dość szybko tolerka rośnie. Myślę że 3 i 4 cmc to jest to o co pyta OP @cichy1509:
tak jak na 4cmc potrzeba chociaż kilku dni przerwy, bo jest stricte serotoninowe. Tak 3cmc można walić w ciągach i będzie dobrze klepać.
  • Odpowiedz
@PlazowyChlopak: gość rolluje pewnie co 3 miesiące, wątpię aby ogarniał taki zestaw który razem kosztuje dużo, w momencie w którym bierze pigułe za 25zł, co innego paczka kumpli z którymi będzie można się złożyć na taki zestaw

@Aammon: ja bym OPowi nie zalecał beta ketonów, szczególnie kiedy pyta o małe szkody
Nie brałem jeszcze 2CB, ale z tego co słyszałem jest to najlepszy zamiennik MDMA
@cichy1509:
  • Odpowiedz
@PlazowyChlopak: Jestem na etapie dobierania suplementów. Przed grochem też tworze swój rytuał witaminek
( ͡° ͜ʖ ͡°). Głównie wit. C,E, magnez i racjonalne posiłki. Polecono mi 5htp - podobno bardzo dobrze komponuje się z mdma.

@AutomatDoLodow Częstotliwość zależy od okresu, ale staram się robić przerwy co najmniej 1 miesiąc.
Ostatnio jednak ze względu na ogólne uziemienie w czterech ścianach zarzuciłem w przeciągu 2 tygodni 2
  • Odpowiedz
@PlazowyChlopak: Obadam sobie ten zestaw na spokojnie. 200 czy 300 zł to spoko cena jak na zapewnienie większej ochrony dla zdrowia.
Przy takiej podbudówce zwiększa się działanie mdma czy pozostaje na takim samym poziomie? Jak często przy takim zestawieniu pozwalasz sobie na kolejną aplikację?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AutomatDoLodow: 2cb to jednak zupełnie inna bajka. No i efekty zejściowe równie mocno co b-k dają o sobie znać.
Co prawda tylko raz brałem, ale wystarczy by widzieć różnice ;)
  • Odpowiedz
@Aammon: musialbym poczytac o tym, chociaz wydaje mi sie ze przy jakiejkolwiek suplementacji i odpowiednim nawodnieniu to nie powinno byc tak dotkliwe
@PlazowyChlopak: zalezy, jeden gosc rolluje co 3 miesiace, drugi #!$%@? koks. Jesli cena suplementow znacznie przekracza cene dzialki to czlowiek jest podejrzliwy, nie wiedza tez jak to brac itp. No i ludzie nie chca cpac ekonomicznie, 2-fma kosztuje na deep tak ze 100zl, a gram starcza
  • Odpowiedz