Wpis z mikrobloga

Uwaga na to co Wojtek Gola reklamuje u siebie na Instagramie a mianowicie mam na myśli Forex i te jego niby zyski na łopie. Najprawdopodobniej w całej sprawie głównie chodzi o oskubanie z kasy jego widzów na spółkę z brokerem z którym współpracuje lub kasa ze szkoleń i wyświetleń które i tak nie dadzą nikomu zarobić oprócz Wojtkowi.
Nie dajcie się nabrać, tutaj macie odpowiedź profesjonalnego tradera z 20 letnim doświadczeniem.

https://www.facebook.com/689893174444286/posts/2506091012824484/

#wojtekgola #famemma #rafonix #patostreamy #boxdel #mma
  • 23
  • Odpowiedz
@DreamTheoryMalayaEnterprises: nie wiem, coś koło 4 dych, na necie masz. Z tego co wiem to nawet 24 lat dośw. Bo w 96 zaczął. Poszukaj w google ;D
Ale skoro gość ma tyle doświadczenia ile prawie całe życie Goli więc nic chyba więcej nie trzeba w tej sprawie dodawać.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: zakład zakładem ale w szukaniu frajerów do oskubania z kasy o to chodzi że pierwsze szkolenie zawsze jest za darmo. Na nim się obiecuje gruszki na wierzbie i wtedy typowy Kowalski to łyka i zaczyna się zabawa
  • Odpowiedz
@Tony76 Skąd wiesz jakie Gola ma intencje? Może po prostu chce rozpromować biznes znajomego, a ty już wiesz z góry, że chce wyciągać kasę od dzieciaków. Pewnie te małolaty nie mają nawet pieniędzy na grę na forexie, a wkład własny często jest wymagany u brokerów.
  • Odpowiedz
@manny24: wiem bo jego wspólnikami są ludzie którzy już w przeszłości oszukiwali ludzi w ten sam sposób i którzy są wpisani na listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego
  • Odpowiedz
@Tony76: Nie, nie prankuje. Tak jakby serwery u nich nawalały, ale dzięki za screena to trochę poczytam. Internet mam sprawny, tylko ich strona nie chce działać
  • Odpowiedz