Wpis z mikrobloga

2.3 mln wyświetleń w 24h. Nowy rekord wśród raperów no i chyba ogólnie artystów muzycznych w Polsce (nie licząc youtuberów oczywiście)
Do tego najpopularniejszy album, artysta i piosenka na geniusie (świat), a także 6 miejsce na czasie na niemieckim youtube.
Miłego dnia.

#quebonafide #rap #polskirap #muzyka
harnas_sv - 2.3 mln wyświetleń w 24h. Nowy rekord wśród raperów no i chyba ogólnie ar...
  • 59
  • Odpowiedz
@harnas_sv: charty na geniusie to akurat takie średnie osiągnięcie, żaden inny sensowny album nie miał w tym samym czasie premiery także konkurencji nie ma dlatego jest wysoko.
  • Odpowiedz
  • 2
@harnas_sv no wczoraj posluchałem tej plytki przed spaniem i mimo tego że nie slucham już rapsów 20 lat, to poczułem sie znów jakbym miał 15. Przyjemnie sie tego slucha, mieciutkie deepowe bity, to jest oldskul xD
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Nie od dzisiaj wiadomo że żeby mieć duże zasięgi to musisz trafiać do 10-15 latkow. Przypomnę że kiedyś rekord świata mial gangham style, więc sam podałeś sugestie że to popowe gówno dla dzieci.
  • Odpowiedz
@harnas_sv: nie hejtuje, fajnie że gość odnosi sukces. Ale- mówię tu o tym kawałku bo innych nie sprawdzałem- co to ma wspólnego z rapem albo kulturą hiphop? Bliżej temu do Pawła Domagały
  • Odpowiedz