Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego na Youtube nie mogę czasem dodać wpisów, choć nie jestem zbanowany? Tzn. powinny się pojawiać zaraz po dodaniu ale sprawdzałem niejednokrotnie odświeżając stronę, bo może jest cache albo coś w tym stylu. Czyżby tam były automatyczne algorytmy do cenzurowania treści, wyszukujące określone słowa albo zdania? Cache bym zrozumiał, stosowane często w celu przyspieszenia działania serwisu, bugi na produkcji raczej wykluczam. Zauważył ktoś to samo?

#youtube #webdev #programista15k
  • 3
@daro1: może podajesz jakieś gownolinki albo komentujesz materiały które mają tryb akceptacji ew wszystko leci do spamu a twórcy mają w pompie Twoje wypociny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyżby tam były automatyczne algorytmy do cenzurowania treści, wyszukujące określone słowa albo zdania?


@daro1: Tak.
To taki nowszy sposób zniechęcania trolli. Wpis się pojawia i znika. Albo wpis się pojawia ale widzi go tylko autor.
Ciężko powiedzieć ile tego jest i jak dokladnie działa.
@graf_zero: Chyba mi tam dali bana, bo widzę że nigdzie nie mogę dodać wpisu, także w tematach nie związanych z polityką czy tym koronawirusem ale np. na kanałach dotyczących fotografii, gdzie normalnie widziałem od razu posty bez zatwierdzenia. Możliwe że YT uznało mnie za trolla ale może się mylę.