Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie macie takiego przeczucia, że w dzisiejszych czasach #!$%@? jest powszechnie akceptowalne?
Widać to nie tylko na przykładzie appek/portali takich jak tinder/badoo etc., ale też np. na YT, gdzie jeden z kanałów, sponsorowany przez Durexa, popiera #!$%@? typu ONS/FWB. Komentarze pod tego typu materiałami również świadczą o tym, że jest to akceptowalne. Nie tylko akceptowalne, ale przez niektórych jest to powód do dumy! Z łatwością znajdziecie tam stwierdzenia typu "ten i ten bolcuje mnie 14 razy w miesiącu, a oprócz mnie w zeszłym toku zapiął 88 innych lasek". Tak ma wyglądać współczesny porządek społeczny? W połączeniu z presją otoczenia typu "karta debetowa, robota w korporacji, baba i dziecior" to jest jakaś masakra. Gdyby ktoś bardzo chciał, to jak ma znaleźć wierną partnerkę do założenia rodziny, skoro one wolą być posuwane przez X typów bez zobowiązań?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz takie a nie inne zdanie bo akurat Ty nie uprawiasz seksu a inni mężczyźni i kobiety tak. Już widze gdyby jakaś laska 8/10 zaproponowała Ci fwb a Ty byś na 100% odmówił...

Taki pies ogrodnika z Ciebie - Ty nie uprawiasz seksu to najlepiej żeby inni też go nie uprawiali a Ci to uprawiają i mają onsy, fwb to są potwornie niemoralni.

Dokładnie tak, w punkt.
  • Odpowiedz
OP: Właśnie o tym mówiłem. Nawet w komentarzach na mirko "co cię to obchodzi", "nie ruchasz", "mizogin przegryw". Nawet mi was nie żal. To właśnie wy, białorycerze, za 5 lat klękniecie przed tymi ONS/FWB szlaufami i się będziecie z nimi hajtać. Pomyślcie sobie wtedy ile #!$%@?ów miała w dziurach jak szalała w liceum "bo to normalne", jak twierdzicie xD
Piękny dowód na upadek norm społeczno-moralnych. Lepiej to już było.

Ten komentarz
  • Odpowiedz
TroskliwyJabol: z tą naturą 20-30 bolców to ostro przesadzacie. Skoro seks to podstawowwa potrzeba, to analogicznie : Naturą człowieka jest jeść cukier, bo w czasach zbieractwa, kto znalazł najwięcej owoców ten miał szamkę i wygrywał w wyścigu reprodukcyjnym, bo wyhodował sobie tłuszczyk na ciężką zimę. Dlatego cukier jest dla nas ciężkim narkotykiem, mózg dobrze nas wynagradza jak dostaje cukier i nie dociera do niego, że dając nam satysfakcje z hiperglikemii pozwala zabijać
  • Odpowiedz
@Pierorzek: przepraszam, napisałem zgryźliwy komentarz, a może serio pytasz.

Czyli redpill to uprawianie seksu bez zobowiązań i jednocześnie szanowanie tylko dziewic jako jedynych możliwych partnerów do związku?


Nie. Napisałem w dużym uproszczeniu. W TYM PRZYPADKU Redpill to akceptacja rzeczywistości i grania w grę takie jakie są jej zasady w odróżnieniu od blackpilla, który w tym przypadku oznacza akceptacje rzeczywistości i poddanie się i bluepilla, który w tym przypadku oznacza brak akceptacji
  • Odpowiedz
@Filareta

ale co jest złego w #!$%@?? Nie chcesz takiej dziewczyny to nie bierzesz takiej i tyle

Np cały problem jest w tym, że się o tym nie dowiesz, bo ci nie powie. Tak jak ktoś pisał wcześniej, jak pozna że gość ma luzne podejście to może powiedzieć o swojej przeszłości i mu dać, jeżeli syczuje ze ktoś jest konserwatywny to będzie udawac cnotke żeby nie stracić w jego oczach, nie
  • Odpowiedz
@no_one6: No cóż, temat negatywnych skutków rozprzężenia norm etyki seksualnej jest wałkowany od jakichś 200 lat, poczynając od krytyków Oświecenia po manifest Unabombera, czy ostatnio teoretyków Dark Enlightment. Jest to ogólny symptom zmierzchu cywilizacji zachodniej. Z jednej strony mamy do czynienia z ogromnym postępem technicznym i naukowym, ale z drugiej ze straszną degeneracją społeczeństw, które składają się ludzi słabych, zorientowanych czysto materialistycznie, niereprezentujących żadnych wartości. Powszechność #!$%@? to po prostu
  • Odpowiedz
PospolitaFranca: Skończyło się eldorado dla #!$%@? XDDDD Teraz suki robią naprawdę niesamowite rzeczy, puszczają się jak domki w Czeczeni. To są darmowe #!$%@?. Ja się dawno wyłączyłem z tego żałosnego romantycznego świata i jedyne co mnie obchodzi w relacjach damsko-meskich to ruchanie tych #!$%@?, najlepsza i najbezpieczniejsza postawa jaką można przyjąć. Oczywiście wazektomia to sprawa bezdyskusyjna.

Zaakceptował: marcel_pijak

  • Odpowiedz