Wpis z mikrobloga

Właśnie rozpocząłem głodówkę. Do poniedziałku planuję nic nie jeść, tylko woda i witaminy. W poniedziałek wypije 2 litry kefiru z siemieniem lnianym żeby jeszcze na koniec oczyścić nerki. Od wtorku już normalne jedzonko.
#gownowpis
  • 10
  • Odpowiedz
@morteusz: żeby się sprawdzić czy wytrwam, nie spodziewam się po 1 głodówce jakichś oszałamiających efektów może jakieś niewielkie były, tymbardziej że to są tylko kilkudniowe. W okresie kwarantanny praktycznie nie mam ruchu, nawet sobie ostatnio nadgarstek #!$%@?łem i nie mam jak ćwiczyć, a z nudy się podjada więc napewno chociaż pod tym względem mi to pomoże
@mat888: jestem amatorem to dopiero 3 podejście. za pierwszym razem wytrzymałem 85h
  • Odpowiedz
dlaczego za długi? ludzie po kilka tyg robią


@Allbis: nie staram się podważać twojej wiedzy ale tak długie posty mogą zrobić więcej złego niż dobrego jeśli robi się je bez wcześniejszego przygotowania, wiedzy i odpowiednich witamin, minerałów, izotoników. Nie wiem jakie masz doświadczenie w tym temacie. Po prostu zaznaczam, że na start dla kogoś zielonego to jest niebezpieczne.

Ludzie też jadą na keto a nie wiadomo tak naprawdę jakie efekty
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: no rozumiem masz rację. Mój poziom wiedzy jest raczej niski ale robię to stopniowo i raczej z głową, jak coś pójdzie nie tak to przecież nie będę tego ciągnąć. Co do suplementacji u mnie będzie to wit C, omega 3, mg+cynk, wit D3 i ashwagandha.
  • Odpowiedz