Wpis z mikrobloga

A pamiętam te czasy przed ostatnimi wyborami, kiedy wykopki spuszczały się nad Adriankiem, było pełno memów ama, wychwalanie pod niebiosa, gorące zasrane od góry do dołu, oczywiście przez trolli, a reszta userów to łykała. Normalni użytkownicy ostrzegali przed pisiorkami już wtedy, ale wtedy byli właśnie nazywani trollami, ubekami i co nie tylko.

Jak tam wasza kwota wolna od podatku i bezpartyjność Adriana? Zmalała/urosła?

#koronawirus #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 36
@madryzolw: a który z prezydentów był bezpartyjny? Ja sobie cenię Dudę bo prezydent to przede wszystkim funkcja reprezentatywna i z tej strony spisuje się świetnie. Oddałem na niego głos w II turze 5 lat temu i oddam głos na niego i w tych wyborach.
@madryzolw: Z tego co pamiętam do wyboru był duda albo komorowski, duda mówił o obniżaniu podatków a komorowski o wpuszczaniu emigrantów i udzielaniu im wszelkiej pomocy.

Żeby było jasne aktualnie nawet gdyby nie wirus to i tak bym nie głosował bo nie mam na kogo.
@madryzolw: nie lubię pisu i nigdy nie lubiłam, ale PO wtedy przydał się ten prztyczek w nos, za butę i oszukiwanie obywateli. Tyle tylko, że pis #!$%@?ł koncertowo - mieli szansę zrobić dobrze, a #!$%@? cały hajs, rezerwę i #!$%@? wie jeszcze co, wpompowali w pociotków => patrz tvpis, pis to partia debili ekonomicznych, jedynie Mateuszek na tym zyskał. No, ale to cwaniaczek, wiedział jak się zabezpieczyć. Zaraz emeryturka i kolejne
@Bellie jakikolwiek człowiek z podstawową wiedzą matematyczną/doświadczeniem życiowym wie, że lepiej wybrać nową opcję niż rotować między tymi samymi, wiedząc jaki będzie zły skutek. Ale Polacy boją się nowości i wolą być bezpiecznie ruchani w dupę przez starą ekipę niż spróbować kogoś nowego. Jeśli chodzi o wybory 2015, to mam tu na myśli Kukiza, niby był przejaw poparcia i buntu, ale nic to finalnie nie dało. Kukiz wiadomo kilka razy odpłynął już