Wpis z mikrobloga

chciałem serdecznie pozdrowić kierowcę i tego drugiego starszego człowieka co głupoty gadają, to jest fikcja, że rozmawialiście z Moniką, że w grudniu, ona żadnych pieniędzy nie wywaliła, temu była usunięta z ośrodka, 2 tyg przyjeżdżała, komputer miała hasła, ZUS opłacała a podatków nie płaciła, właściciel biura też wiedział i mnie ogląda, jest ta zaraza, jak ta Monika czaruje i wrzuca na kanał, kierowca busu wypowiadał się że ona okradała mnie, chciała okraść, żebym ja zarabiał żeby ona wybiła się na moim wizerunku, jej nie wyszło bo zachłanna, ma Bartusia, jakim ty prawem wrzucałaś, załatwiałaś żebym 580zł płacił miesięcznie, Bartek mnie zabierał volvo, nie było takiego czegoś, czy kababa jeździliśmy na ciepło, ona zaczyna wymyślać, ma 58 lat a głos jak małolata, niech sobie kominuje, ciepło w domu, twarz umyłem ręce, wykąpię się, poczta od 14 do 18, widać że normalnie wygląda normalnie się wypowiada i normalnie funkcjonuje, przyszedł sms że od 1 do 4 przedłużyli, dzieciaki komputerowo uczą się i studiują, nastolatki nie mogą wychodzić tylko z ojcem albo bratem starszym, dlaczego do tego doprowadzacie, o co ci chodzi Moniko, mam dużą oglądalność, chcesz żeby ludzie się śmieli i ciebie oglądali, na półce listy nie listy stare powyrzucałem, popaliłem, zjadłem śniadanie żółty ser oryginalnie zalogowany i 3 kromki chleba z herbatką, zastanówcie się, Sławek zadzwonił mówił że nachlał się, chodzi w czapce w mieszkaniu śmiali się, ja pokazuję swoją twarz nie ukrywam, a Moniśka nagrywała i wrzucała na kanał, pozdrawia Pawła z Wawy i cały Mokotów, ona wymyślała żeby zaszkodzić tobie, proszę mnie nie obrażać, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - chciałem serdecznie pozdrowić kierowcę i tego drugiego starszego człowieka ...

źródło: comment_15857336882IOnwZECvqRNIzHb09YCCL.jpg

Pobierz
  • 3