Wpis z mikrobloga

250 zł za wykastrowaną względem oryginału kampanię trwającą 4h, szereg uproszczeń i kroków w tył względem remake'u dwójki itd. xDD chyba ich porąbało. Po świetnym RE2 taka równia pochyła rok później, tak się kończy klepanie czegoś na szybko byle hajs się zgadzał. Mam nadzieję, że ta gra będzie niewypałem finansowym to może się ogarną..
#gry #residentevil #konsole #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_1585728795AJGTaGMbWD8ctwNydMqZ6Q.jpg
  • 9
@stefan8800: ale grałeś 4 godziny czy jak? Inna sprawa że 250 to za dużo, jak będzie za stówe na ps4 to kupie.
RE3 zawsze byl krótki...
Powtarzasz jakieś komunały z gamespotu...
Obserwuje już od dawna rynek gier. Takie zagrania to norma. Najlepsze jest opóźnianie wydawania gier na PC. Każą sobie płacić za stare gry jak za nowe. Ja osobiście nie kupuję nowych gier tylko takie na promocji i sprawdzone, kupując w momencie premiery dostaniemy na 80% półprodukt. Mafia 3 jest dobrym przykładem tego. Teraz można ją kupić za 30zł razem ze wszystkimi DLC i co tydzień na promocji. Wracając do Residentów to często
@stefan8800 Miałem brać na premierę po wspaniałej dwójce (a fanem serii nie jestem), na szczęście poczytałem recenzje i nawet w tych pozytywnych nieśmiało pisali o długości gry, około 7h. To ja podziękuję, tym bardziej, że coś mi w demie już nie pasowało i wcale nie zachęcało do pełniaka. Poczekam aż stanieje, a szkoda bo przez dwa miesiące nie wychodzi nic ciekawego :/
Widać, że Remake trójki miał wyjść razem z dwójki tak